9547 посетителей онлайн

Массовая драка протестующих с омоновцами в белорусском Новополоцке. ВИДЕО

В белорусском Новополоцке участники акции протеста дали отпор омоновцам, которые пытались их задержать. Внимание! Ненормативная лексика!

Как сообщает Цензор.НЕТ, видеозапись фрагмента драки опубликована в соцсетях.

По данным автора публикации, столкновение с милицией произошло вчера. Судя по словам "Уходят. Уходят", звучащим за кадром, участникам акции протеста удалось отбиться от напавших на них омоновцев.

Топ комментарии
+71
Ті українці, що обрали "мир" і "хліб" у 1922-му, вже через десять років їли своїх власних дітей!!!!!!!!!!!! . . . . . . .. Українці, що "втомлювалися", "зневірювалися", припиняючи підтримувати український повстанський рух у сорокові-п'ятдесяті все одно були або розстріляні, або вислані на Сибір...... Смерть і війна приходить в наш дім не через нашу войовничість, а зовсім навпаки, через нашу толерантність, гостинність, по-справжньому мрійливу європейську вдачу, через гуманістичні принципи, якими ми, в силу християнських чеснот, наділяємо нашого одвічного ворога, вбачаючи і в ньому "таку ж людину, що і ми". Але вони розуміють, що ми інші, тому й бажають нам смерті, різними шляхами і у різний спосіб в історичній перспективі доводячи свою справу до кінця. Тому, аби вижити нам треба облишити будь-які сантименти на адресу московітів, зрозумівши одну дуже важливу річ - що б не казали, що б не робили, як не апелювали росіянці до якихось там загальнолюдських цінностей, вірити їм ніколи не можна. Будь-якими шляхами вони будуть робити все можливе, аби приспати нашу увагу, знову повірити в міф про "один народ" лише для того, аби всівшись за одним столом, щоб разом пити за "мир і дружбу", підсипати нам в келих отрути, задушити в "братських обіймах" чи всадити ніж в спину, коли ми потягнемося за найкращим шматком для нашого дорогого гостя. Часом, дійсно, дуже важко уявити всю ступінь їхньої брехні, моральної деградації, підступу та людоненависництва, але для того щоб вижити, нам варто засвоїти головний принцип в спілкуванні з ними - зброя, сила і стійке несприйняття всього, що містить бодай одну смертельну для нас молекулу "рускаго міра" - ось рецепт життя. Все інше веде до загибелі, бо для них "миру" без прикметника "рускій" не буває.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показать весь комментарий
12.08.2020 15:16 Ответить
+35
папарации ******
идите помогайте
людей бьют
показать весь комментарий
12.08.2020 15:17 Ответить
+28
Видно, что проблема в том, что люди не организованы и нет у них средств защиты для борьбы с ментами.
Просто кулаками ничего не сделаешь против хорошо экипированных, защищённых и вооружённых ментов.
Простестующие уже давно должны понять, что нужно одевать каски, шлемы, подлокотники, брать щиты, палки, камни, слезоточивый газ, цепи на вооружение... Организовываться в сотни самообороны.
Вот тогда, можно противостоять ментам. Как это было на Майдане в Киеве.
Массовая драка протестующих с омоновцами в белорусском Новополоцке - Цензор.НЕТ 7951
показать весь комментарий
12.08.2020 15:22 Ответить

Загрузка...