Масова бійка протестувальників з омонівцями в білоруському Новополоцьку. ВIДЕО
У білоруському Новополоцьку учасники акції протесту дали відсіч омонівцям, які намагалися їх затримати. Увага! Ненормативна лексика!
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис фрагмента бійки опублікована в соцмережах.
За даними автора публікації, сутички з міліцією сталися вчора. Судячи зі слів "Ідуть. Ідуть", що звучить за кадром, учасникам акції протесту вдалося відбитися від омонівців, які на них нападали.
идите помогайте
людей бьют
Просто кулаками ничего не сделаешь против хорошо экипированных, защищённых и вооружённых ментов.
Простестующие уже давно должны понять, что нужно одевать каски, шлемы, подлокотники, брать щиты, палки, камни, слезоточивый газ, цепи на вооружение... Организовываться в сотни самообороны.
Вот тогда, можно противостоять ментам. Как это было на Майдане в Киеве.