8627 посетителей онлайн

Уничтоженная техника оккупантов в Ворзеле. ВИДЕО

Топ комментарии
+40
Мабуть Берлін в 1945 році виглядав не так жаливо…
показать весь комментарий
06.04.2022 12:14 Ответить
+21
Тільки психично хворий ******** , для якого Чорнобаївка знаходится десь між ГАстАмєлєй й Йєрпенєй може вірити , що в центрі Ворзеля могла зайти українська техніка на гусеничному ходу .
Усі українці чудово знають , що Ворзель завжди був чудовий й унікальний курорт під Київом й там в місті ніколи не було а ні тракторів , а ні важких треків ...

Тільки капаня могла завесту у центр міста важку техніку ... Й тільки московити рухалися в тих районах колонами !
показать весь комментарий
06.04.2022 12:34 Ответить
+16
І тут орки загадили природу 😡
показать весь комментарий
06.04.2022 12:15 Ответить

Загрузка...