8832 відвідувача онлайн

Знищена техніка окупантів у Ворзелі. ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на запису видно величезна кількість спаленої ворожої бронетехніки та автомобілів забезпечення. 

Топ коментарі
+40
Мабуть Берлін в 1945 році виглядав не так жаливо…
показати весь коментар
06.04.2022 12:14 Відповісти
+21
Тільки психично хворий ******** , для якого Чорнобаївка знаходится десь між ГАстАмєлєй й Йєрпенєй може вірити , що в центрі Ворзеля могла зайти українська техніка на гусеничному ходу .
Усі українці чудово знають , що Ворзель завжди був чудовий й унікальний курорт під Київом й там в місті ніколи не було а ні тракторів , а ні важких треків ...

Тільки капаня могла завесту у центр міста важку техніку ... Й тільки московити рухалися в тих районах колонами !
показати весь коментар
06.04.2022 12:34 Відповісти
+16
І тут орки загадили природу 😡
показати весь коментар
06.04.2022 12:15 Відповісти

Завантаження...