9834 посетителя онлайн

Возвращение Крыма: действительно ли полуостров становится островом? / Лукашенко испугался / Без цензуры. ВИДЕО

Журналист и военнослужащий Богдан Буткевич в прямом эфире анализирует главные события последних дней.

В выпуске речь пойдет о следующем:

  • Превращается ли Крым в изолированный остров для оккупационной армии РФ.
  • Ретрансляторы на территории Беларуси прекратили работу с 22 июня — чего на самом деле испугался диктатор Александр Лукашенко.
  • Дефицит нефтепродуктов внутри РФ после ударов Сил обороны по российским НПЗ.

Задавайте вопросы в чате и присоединяйтесь к дискуссии в прямом эфире!

Смотрите прямой эфир на YouTube-канале Цензор.НЕТ.

Актуальный сбор

Защитники из 158-й отдельной механизированной бригады (158 ОМБр), которые сейчас держат оборону и сдерживают врага на Сумском направлении, нуждаются в автомобилях.

Цель: 275 000,00 ₴

Ссылка на банку https://send.monobank.ua/jar/AL4tXNLwr7 

Номер карты банка 4874 1000 3900 3481

Карта Приват 4731219653847933

PayPal [email protected]

Топ комментарии
+7
показать весь комментарий
24.06.2026 21:04 Ответить
+5
....бодя,? Невже ти ботяря -чорт кремлівський вважаєш що ніхто не бачить твоіх московитських рогів ,копит та облізлого хвоста який тут невдало намагаєшся приховати за украінським прапорцем? Залізь назад у ту свою смердючу нору на болотах підмосков'я звідки ти щойно сюди вилізло незграбне.... Від тебе за милю тхне кацапськими непраними онучами, перегаром бояришника і і московсьми тухлими щами..
... Nick Nick #62226

Мене читають: 0
Я читаю: 0
Реєстрація: 20.06.2026 -Щойно зареєструвався , а методичкі ще старі......
показать весь комментарий
24.06.2026 22:22 Ответить
+4
О, дивись, воно знову вилізло з бану, обтрусилося від глоду і вирішило, що у нього з'явився голос.....Кажеш «Власна думка» у тебе? Не сміши мої капці чудо пернате ! . Твоя «власна думка» один в один списана з методички кремлівського куратора, який платить тобі три рублі за знак, або просто безкоштовно транслює цей шлак у твою порожню макітру. Ти звичайний латентний залішанець, у якого від слова «кордони 91-го року» починається нетримання. Ти не перший тут таких хитродупий москалику який тут під копірку намагається впарити ту ж саму маячню...
Давай по поличках, «експерте» з кардіології:
Про ,,Бодю'' і фронт: Ти, сидячи своєю боягузливою дупою десь на дивані (добре, якщо в Україні, а не під Перм'ю), смієш відкривати рота і зневажливо розпитувати, де і як воює захисник? Завдяки таким, як Бодя, рашка щодня утилізує тисячі своїх «асвабадітєлєй» у посадках, поки ти тут скиглиш про штаби. Зневага до українського воїна - це купво не «особиста думка». Це діагноз. Це позиція хвойди, яка ненавидить країну, де живе (чи про яку пише), і чекає на триколорну ганчірку. Але спойлер: не дочекаєшся, швидше твій улюблений глід закінчиться.
Про «каву в Ялті»: Як же вас корчить свинособак від української впевненості! Вас так сильно лякає сама думка про наші кордони, що ви аж заїкатися починаєте про «побєдобєсіє». Побєдобєсіє - це у ваших кумирів на красній площі, де діди на палицях і танк Т-34 в одному єкземплярі .... А у нас це - свята лють до вас свинорилих і повернення свого.
Про глід: Те, що ти так чітко знаєш про «лікарняний засіб» - віримо, віримо. Одразу видно професійного споживача копійчаного шмурдяку для заспокоєння нервів. Попий ще, бо коли Покровський чи Куп'янський напрямки остаточно поховають надії твоєї любимої недоімперії, твою «власну думку» взагалі розірве від інсульту. Не треба бути Шерлок Холмсом щоб зрозуміти, що ти звичайний московський підсвинок, який намагається мімікрувати тут під «тверезого аналітика». Заховайся назад туди, звідки виліз, і не ганьбися. Твій рівень - це коментарі під новинами Сизрані та Рязані , а не дискусії про людей, які тримають фронт проти вашоі азійськоі навали..... ПНХ і слідом за кораблем, чудо лапотне... .
показать весь комментарий
24.06.2026 23:04 Ответить

Загрузка...