10655 відвідувачів онлайн
2 608 13

Повернення Криму: чи дійсно півострів стає островом? / Лукашенко злякався / Без цензури. ВIДЕО

Журналіст та військовослужбовець Богдан Буткевич у прямому ефірі аналізує головні події останніх днів.

У випуску йдеться про таке:

  • Чи перетворюється Крим на ізольований острів для окупаційної армії РФ;
  • Ретранслятори на території Білорусі припинили роботу з 22 червня - чого насправді злякався диктатор Олександр Лукашенко;
  • Дефіцит нафтопродуктів всередині РФ після ударів Сил оборони по російських НПЗ.

Задавайте питання в чаті та долучайтеся до дискусії наживо!

Дивіться прямий ефір на YouTube-каналі Цензор.НЕТ.

Актуальний збір

Захисники зі 158-ї окремої механізованої бригади (158 ОМБр), які зараз тримають оборону та стримують ворога на Сумському напрямку, потребують авто.

Ціль: 275 000.00 ₴

Посилання на Банку https://send.monobank.ua/jar/AL4tXNLwr7 

Номер картки Банки 4874 1000 3900 3481

Карта Приват 4731219653847933

PayPal [email protected]

Топ коментарі
+7
показати весь коментар
24.06.2026 21:04 Відповісти
+5
....бодя,? Невже ти ботяря -чорт кремлівський вважаєш що ніхто не бачить твоіх московитських рогів ,копит та облізлого хвоста який тут невдало намагаєшся приховати за украінським прапорцем? Залізь назад у ту свою смердючу нору на болотах підмосков'я звідки ти щойно сюди вилізло незграбне.... Від тебе за милю тхне кацапськими непраними онучами, перегаром бояришника і і московсьми тухлими щами..
... Nick Nick #62226

Мене читають: 0
Я читаю: 0
Реєстрація: 20.06.2026 -Щойно зареєструвався , а методичкі ще старі......
показати весь коментар
24.06.2026 22:22 Відповісти
+4
О, дивись, воно знову вилізло з бану, обтрусилося від глоду і вирішило, що у нього з'явився голос.....Кажеш «Власна думка» у тебе? Не сміши мої капці чудо пернате ! . Твоя «власна думка» один в один списана з методички кремлівського куратора, який платить тобі три рублі за знак, або просто безкоштовно транслює цей шлак у твою порожню макітру. Ти звичайний латентний залішанець, у якого від слова «кордони 91-го року» починається нетримання. Ти не перший тут таких хитродупий москалику який тут під копірку намагається впарити ту ж саму маячню...
Давай по поличках, «експерте» з кардіології:
Про ,,Бодю'' і фронт: Ти, сидячи своєю боягузливою дупою десь на дивані (добре, якщо в Україні, а не під Перм'ю), смієш відкривати рота і зневажливо розпитувати, де і як воює захисник? Завдяки таким, як Бодя, рашка щодня утилізує тисячі своїх «асвабадітєлєй» у посадках, поки ти тут скиглиш про штаби. Зневага до українського воїна - це купво не «особиста думка». Це діагноз. Це позиція хвойди, яка ненавидить країну, де живе (чи про яку пише), і чекає на триколорну ганчірку. Але спойлер: не дочекаєшся, швидше твій улюблений глід закінчиться.
Про «каву в Ялті»: Як же вас корчить свинособак від української впевненості! Вас так сильно лякає сама думка про наші кордони, що ви аж заїкатися починаєте про «побєдобєсіє». Побєдобєсіє - це у ваших кумирів на красній площі, де діди на палицях і танк Т-34 в одному єкземплярі .... А у нас це - свята лють до вас свинорилих і повернення свого.
Про глід: Те, що ти так чітко знаєш про «лікарняний засіб» - віримо, віримо. Одразу видно професійного споживача копійчаного шмурдяку для заспокоєння нервів. Попий ще, бо коли Покровський чи Куп'янський напрямки остаточно поховають надії твоєї любимої недоімперії, твою «власну думку» взагалі розірве від інсульту. Не треба бути Шерлок Холмсом щоб зрозуміти, що ти звичайний московський підсвинок, який намагається мімікрувати тут під «тверезого аналітика». Заховайся назад туди, звідки виліз, і не ганьбися. Твій рівень - це коментарі під новинами Сизрані та Рязані , а не дискусії про людей, які тримають фронт проти вашоі азійськоі навали..... ПНХ і слідом за кораблем, чудо лапотне... .
показати весь коментар
24.06.2026 23:04 Відповісти

Завантаження...