9495 відвідувачів онлайн

Уряд Італії хоче запровадити "локдаун для нещеплених" і скоротити термін дії COVID-сертифіката до 9 місяців

В уряді Італії підготували нову постанову щодо карантинних обмежень. За інформацією італійських ЗМІ, документ передбачає у тому числі скорочення терміну дії COVID-сертифіката про щеплення з 12 місців до 9.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду", про це пише Corriere della Sera.

Постанова передбачає, що допуск до низки закладів залишать можливим тільки для людей, які щеплені від коронавірусу або недавно перехворіли. Сертифікат, що посвідчує вакцинацію або перенесену хворобу. Таким чином сподіваються уникнути загального закриття багатьох закладів, як під час попередніх хвиль епідемії.

Заклади, на які очікувано пошириться нове обмеження - ресторани, бари, кінотеатри, театри, спортзали, гірськолижні курорти, розважальні заклади.

Передбачається, що цей "локдаун для нещеплених" почне діяти або з 29 листопада, або з 6 грудня.

Також поки не домовились, чи такі правила наберуть чинності одразу на всій території країни, чи спершу почнуть з регіонів, де показники заражень перетнули певний поріг.

Обговорюється також запровадження обов’язкової вакцинації для поліції та вчителів.

У постанові також очікувано з’явиться пункт про скорочення терміну визнання ковід-сертифікату про щеплення - з 12 місяців до 9 місяців. Це може створити проблеми для українців, які їздять до Італії у справах або сподівались на туристичну мандрівку - оскільки в Україні вакцинацію підсилюючою дозою ще не починали, а в багатьох людей, вакцинованих на початку кампанії, термін дії сертифіката спливе за кілька місяців.

Топ коментарі
+23
Более эффективно выдавать сертификат на 1 день.
С утреца ширнулся и целй день вольная птица!
показати весь коментар
24.11.2021 11:24 Відповісти
+18
Убогі, це не міфічні чіпи і розсіювання з літаків, це знищення вашого імунітету і підсажування на щорічну - щоквартальну і т.д. вакцинацію (кожен вибере, що йому подобається). Ви без цього жити не зможете. А на припинення "пандемії" це не вплине - вакциновані теж поширюють інфекцію, і на них вона теж діє, а от імунна система... Читайте нормальні роботи по проблемам вакцинації та вірусології, а також поцікавтеся що таке перехресний імунітет і як його знищити. Фінансуйте і далі фармкомпанії і сідайте до них на голку... Не вийшло з свинним, пташиним, то зашугали короною, яка і так вже десятки років ходить між людей...
показати весь коментар
24.11.2021 12:03 Відповісти
+14
Фашисты (это кстати Родина фашизма Италия как раз) и национал- социалисты Рейх Германия времен Гитлера были куда прямолинейны и даже толлерантней..теперь "ковидный рейх" стал всемирного масштаба и концлагер-- спасем вас -чтобы вы нас-- не доставали-перешел все рамки приличия даже для фашистов и нацистов....здравомыслие уступило место дикости тупости такое впечатление-- что мир постепеннно с вакцинированием теряет остатки человечности и способности думатьпревращая все в ЗОМБИ... СТРАХ ГОНИТ ВСЕХ К ОБРЫВУ В ПРОПАСТЬ БЕЗДНУ и нет бежим и еще ускоряемся к своему концу.... тупицы во власти считают- что прививка решает вопросы???? как раз наоборот -чем больше будет привитых тем больше шансов заболеть потому что привитые болеют и более заразны но симптомов практически нет или они замаскирвоаны под насморк просто грипозность и так далее.... только уже есть Дельта + скоро будет Дельта ++ или какие там штаммы еще придумали в лабораториях...
показати весь коментар
24.11.2021 11:50 Відповісти

Завантаження...