9495 відвідувачів онлайн
4 626 45

Російські війська обстріляли з мінометів позиції ЗСУ біля Шумів і Золотого-4, - пресцентр ОС

Від початку доби з боку збройних формувань Російської Федерації зафіксовано 2 обстріли із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ОС.

В напрямку Шумів ворог вів вогонь з мінометів калібру 82 мм та автоматичних станкових гранатометів. Поблизу Золотого-4 противник здійснив обстріл з мінометів калібру 120 мм.

Крім того, на Луганщині зафіксовано проліт ворожого безпілотного літального апарату, ймовірно "Орлан-10", з перетином лінії зіткнення.

"Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил внаслідок дій ворога немає", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+26
Дермак а где же твое обещанное перемирие?
показати весь коментар
23.12.2021 17:20 Відповісти
+18
Ну что, идем Ермака вешать, который вошел в сговор с окупантами и нас обманул?
показати весь коментар
23.12.2021 17:21 Відповісти
+15
Це саме там де зелох відвів військових і сказав що тепер там мир???
показати весь коментар
23.12.2021 17:21 Відповісти

Завантаження...