9495 відвідувачів онлайн
19 346 107

"Енергоатом" вперше в історії запустив усі 15 енергоблоків АЕС

30 січня 2022 року, о 05:45 енергоблок №4 Рівненської атомної електростанції підключили до електромережі після завершення середнього планово-попереджувального ремонту та перевантаження ядерного палива. Триває набір потужності.

Як інформує Цензор.НЕТ про це повідомляє пресслужба компанії. 

"Зауважень до роботи основного устаткування працюючих енергоблоків та персоналу АЕС немає, обладнання функціонує в заданому режимі", - відзначається у повідомленні. 

Таким чином, вперше за всю історію атомної енергетики України ДП "НАЕК "Енергоатом" працює всіма 15-ма енергоблоками одночасно!

Раніше, з грудня 2021 року Компанія працювала 14-ма енергоблоками з 15-ти, забезпечуючи стабільне проходження осінньо-зимового періоду.

Топ коментарі
+24
Українці совок знищили , то русню ми на раз розвалимо . Рашка в паніці війська соває з одних палаток в інші . Палаток дофіга , дєдиваєвалів мало . Панти, панти . Спалим це все рашистське гамно , як кобзонівського бур'ята в танку 🤣.

Батько наш Бандера
Україна - мати ...🇺🇦
показати весь коментар
30.01.2022 09:57 Відповісти
+20
Це мабуть Велике Запустивство...
показати весь коментар
30.01.2022 09:41 Відповісти
+17
БАраны безмозглые, а что в этом хорошего? Любая остановка любого реактора- даже профилактическая приведет к дефициту электрики и ее надо будет где-то искать. А атомный реактор остановить запустить - это не тепловая генерация - запалил котел и поехали. Не предназначена атомка для мавневрирования мощностями в зависимости от потребления. Потребление меняется в течении суотк- значит у вас генераторы полдня работают на холостом ходу, а реакторы зря палят уран. Идиоты зеленые, на кого рассчитаны эти дебильные праздничные лозунги?
показати весь коментар
30.01.2022 09:49 Відповісти

Завантаження...