3727 відвідувачів онлайн

Путін і Байден проведуть телефонну розмову 12 лютого (оновлено)

Про це повідомив прессекретар Путіна Дмитро Пєсков, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на російські державні ЗМІ.

"Справді, американська сторона попросила про розмову з президентом Путіним, і завтра увечері за московським часом планується розмова двох президентів", - сказав представник Кремля.

Пєсков наголосив, що "запиту передувало письмове звернення американської сторони".

Раніше у п'ятницю про можливу телефонну розмову Байдена та Путіна повідомив на брифінгу в Білому домі помічник президента США з національної безпеки Джейк Салліван.

Путін та Байден перед цим говорили телефоном наприкінці минулого року. До цього, 7 грудня, вони провели переговори в режимі відеоконференції. Перша очна зустріч Путіна і Байдена як лідери держав відбулася в Женеві в червні 2021 року.

Топ коментарі
+13
В ізраїлі вважають що россія не нападе. Тому першими почали евакуацію дипломатів.
показати весь коментар
11.02.2022 23:14 Відповісти
+11
про що з горвном розмовляти Джо? пошли його на...Й! МИ 100% відмадохаем ту свору! крємль НАШ!
показати весь коментар
11.02.2022 23:14 Відповісти
+8
Байден скаже що ми подумали та вирішили провести військові навчання з закриттям повітряного простору над Україною. Для паритетності.
показати весь коментар
11.02.2022 23:14 Відповісти

Завантаження...