4792 відвідувача онлайн
17 227 24

Знищено ворожі ДРГ, які намагалися зайти в тил в районі Щастя, Станиці Луганської, Лобачевого та Біловодська, - ООС

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням пресцентр ООС.

"Російські війська продовжують обстрілювати позиції Об'єднаних сил, міста та об'єкти цивільної інфраструктури. В районі Щастя, Станиці Луганської, Лобачевого та Біловодська вночі ворожі диверсійно-розвідувальні групи неодноразово намагалися зайти у тил наших військ, але були вчасно виявлені та знищені. Українські захисники нанесли артилерійські удари по вогневих позиціях та скупченнях російської техніки. Інформація про втрати противника уточнюється. Об’єднані сили впевнено утримують власні позиції та дають гідну відсіч загарбникам", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+30
Слава нації
Смерть москалям
показати весь коментар
25.02.2022 08:41 Відповісти
+28
КОЖНА КАЦАПСЬКА ЗАГАРБНИЦЬКА СВИНЯ БУДЕ ЗНИЩЕНА В УКРАЇНІ.
показати весь коментар
25.02.2022 08:42 Відповісти
+25
Слава ЗСУ
показати весь коментар
25.02.2022 08:42 Відповісти

Завантаження...