4767 відвідувачів онлайн

Українські воїни героїчно відстоюють Харківщину: знищено більше 100 одиниць техніки військ РФ, сотні вбитих ворогів

Як інформує Цензор.НЕТ, про це голова Харківської ОДА Олег Синєгубов написав на своїй сторінці у телеграмі.

"За вчора ворог зазнав дуже великих втрат. Більше ста одиниць ворожої броньованої техніки та сотні вбитих ворогів"

Учора окупаційні війська продовжували бойові дії з напрямку Дергачів, Циркунів та з Чугуївського напрямку. Були спроби прорвати оборону з боку Високого. Були випадки прориву оборони Харкова. Кілька ворожих танків зайшли у місто, після чого були знищені і контроль було відновлено нашими військами.

Після серйозного опору наших героїв ворог, почав ганебно цілити з артилерії по соціальній інфраструктурі, снаряди влучили у центр крові на Олексіївці та дитячу обласну лікарню.

Пошкоджено житлові будинки на Салтівці та ХТЗ. Були намагання знищити військові об’єкти в центрі міста. На жаль, є постраждалі.

Наразі, комендантська година завершена, однак, пересуватись містом небезпечно!!!

Вночі працювали диверсійно розвідувальні групи ворога. Їх мета - завербувати цивільне населення, визначити цілей та закладок електронних міток для ворожої артилерії.

"Окупанти працюють групами від двох до п’яти осіб. Про всі випадки виявлення підозрілих осіб повідомляйте поліцію або військових!" - написав Синєгобубов.

Також він зазначив, що фіксуються випадки пошкоджень газогонів, єлектромереж, водогонів та іншої критично важливої інфраструктури населених пунктів області. Ремонтні бригади вже приступили до аварійних робіт: "Так, обстріли тривають, але ми робимо все можливо, щоби у найкоротший термін усунути пошкодження".

Харківська обласна військово-цивільна адміністрація під моїм керівництвом працює в посиленому режимі відповідно до умов воєнного стану і головне - ми в місті Харків: "Ми підтримуємо зв’язок та координуємо наші дії з центральни державними органами влади. Постійно на зв’язку Президент України - Верховний головнокомандувач України Вололимир Зеленський. Наші військові отримують підкріплення технікою та воїнами".

"Шановні громадяни! Я пишаюсь вашою витримкою і вірою в нашу армію - в наших героїв.

Ви вже багато зробили, але треба і надалі зберігати спокій, мати холодну голову та гаряче серце. Від цього залежить ваше життя та життя ваших близьких.

Довіряйте лише офіційним джерелам інформації. З нами правда і Бог, за нами перемога!

Тримаймося і підтримуємо наших українських захисників!" -  додав він.

Топ коментарі
+53
показати весь коментар
26.02.2022 07:27 Відповісти
+45
Держіться хлопці, за вас весь український народ.
показати весь коментар
26.02.2022 07:27 Відповісти
+33
Тримайтеся! Слава ЗСУ! Смерть кацапам!
показати весь коментар
26.02.2022 07:30 Відповісти

Завантаження...