У Києві російські диверсанти розстріляли сім'ю з 3 дітьми: дорослі та одна дитина загинули, ще двоє дітей у лікарні, - секретар Київради Бондаренко

Про це повідомив секретар Київради Володимир Бондаренко у Facebook, передає Цензор.НЕТ.
"Її звали Поліна. Вона вчилась у 4-му класі школи № 24 Києва. Сьогодні (пост написано вночі 26 лютого. - Ред.) зранку на Теліги її та батьків розстріляла російська ДРГ. Сестра Поліни у реанімації КМКЛ № 17, братик – в Охматдиті", - розповів він.
Топ коментарі
+85 Nature of Ukraine
показати весь коментар
27.02.2022 08:14 Відповісти Посилання +63 Randall Flag #387882
показати весь коментар
27.02.2022 08:13 Відповісти Посилання +56 Cortes Raholan
показати весь коментар
27.02.2022 08:15 Відповісти Посилання 