10796 відвідувачів онлайн
44 322 41

У Києві російські диверсанти розстріляли сім'ю з 3 дітьми: дорослі та одна дитина загинули, ще двоє дітей у лікарні, - секретар Київради Бондаренко

Про це повідомив секретар Київради Володимир Бондаренко у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Її звали Поліна. Вона вчилась у 4-му класі школи № 24 Києва. Сьогодні (пост написано вночі 26 лютого. - Ред.) зранку на Теліги її та батьків розстріляла російська ДРГ. Сестра Поліни у реанімації КМКЛ № 17, братик – в Охматдиті", - розповів він.

У Києві російські диверсанти розстріляли сімю з 3 дітьми: дорослі та одна дитина загинули, ще двоє дітей у лікарні, - секретар Київради Бондаренко 01

Топ коментарі
+85
Полонених не брати... Диверсантів 100 процентів вбити!
показати весь коментар
27.02.2022 08:14 Відповісти
+63
Вас всех за это ждет ад на земле. Все кровью умоетесь. И ваши самки с детенышами тоже.
показати весь коментар
27.02.2022 08:13 Відповісти
+56
Пойманых деверсантов нужно вешать. А ещё лучше - отдавать людям. Рвать на куски, мразей!
показати весь коментар
27.02.2022 08:15 Відповісти

Завантаження...