5596 відвідувачів онлайн
56 726 67

ЗСУ знищили командний пункт росіян під Чорнобилем, командир втік

Про це повідомляється в Телеграм-каналі ЗСУ.

"ЗСУ знищили командний пункт орків у селі Дитятки під Чорнобилем. Начальник штабу 36 армії Східного військового округу генерал-майор Сергій Нірков втік у Білорусь. А свій особовий склад залишив на знищення нашої армії. От вам і бесстрашный русский генерал. Русские ж своих не бросают, да?", - сказано в повідомленні.

Як відомо, росіяни захопили контроль над Чорнобильською атомною електростанцією у другий день війни. 

Топ коментарі
+57
Ссыкло кацапское!!!
показати весь коментар
02.03.2022 16:39 Відповісти
+52
показати весь коментар
02.03.2022 16:42 Відповісти
+43
Вони всі такі
показати весь коментар
02.03.2022 16:41 Відповісти

Завантаження...