ЗСУ знищили командний пункт росіян під Чорнобилем, командир втік

Про це повідомляється в Телеграм-каналі ЗСУ.
"ЗСУ знищили командний пункт орків у селі Дитятки під Чорнобилем. Начальник штабу 36 армії Східного військового округу генерал-майор Сергій Нірков втік у Білорусь. А свій особовий склад залишив на знищення нашої армії. От вам і бесстрашный русский генерал. Русские ж своих не бросают, да?", - сказано в повідомленні.
Як відомо, росіяни захопили контроль над Чорнобильською атомною електростанцією у другий день війни.
Топ коментарі
+57 Антон Чигур
показати весь коментар
02.03.2022 16:39 Відповісти Посилання +52 КузьмичUA
показати весь коментар
02.03.2022 16:42 Відповісти Посилання +43 radeon
показати весь коментар
02.03.2022 16:41 Відповісти Посилання