9311 відвідувач онлайн
56 620 67

ЗСУ знищили командний пункт росіян під Чорнобилем, командир втік

ЗСУ знищили командний пункт росіян під Чорнобилем, командир втік

Збройні сили України знищили командний пункт росіян у селі Дитятки під Чорнобилем.

Про це повідомляється в Телеграм-каналі ЗСУ.

"ЗСУ знищили командний пункт орків у селі Дитятки під Чорнобилем. Начальник штабу 36 армії Східного військового округу генерал-майор Сергій Нірков втік у Білорусь. А свій особовий склад залишив на знищення нашої армії. От вам і бесстрашный русский генерал. Русские ж своих не бросают, да?", - сказано в повідомленні.

Як відомо, росіяни захопили контроль над Чорнобильською атомною електростанцією у другий день війни. 

Топ коментарі
+57
Ссыкло кацапское!!!
показати весь коментар
02.03.2022 16:39 Відповісти
+52
показати весь коментар
02.03.2022 16:42 Відповісти
+43
Вони всі такі
показати весь коментар
02.03.2022 16:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ссыкло кацапское!!!
показати весь коментар
02.03.2022 16:39 Відповісти
Вони всі такі
показати весь коментар
02.03.2022 16:41 Відповісти
як то втік? ну як втік?мля...
показати весь коментар
02.03.2022 16:39 Відповісти
Как керенский в своё время.
показати весь коментар
02.03.2022 16:42 Відповісти
Керенський не залишав за собою коричнево-вонючі сліди.
показати весь коментар
02.03.2022 16:44 Відповісти
Как не убежал - только наоборот.
показати весь коментар
02.03.2022 16:46 Відповісти
тактично відступив для перегрупування
показати весь коментар
02.03.2022 16:48 Відповісти
для переодягання
показати весь коментар
02.03.2022 21:23 Відповісти
Чомусь не дивуюся.
показати весь коментар
02.03.2022 16:41 Відповісти
Не втік, а з'******
показати весь коментар
02.03.2022 16:41 Відповісти
показати весь коментар
02.03.2022 16:42 Відповісти
Зате повністю.
показати весь коментар
02.03.2022 16:43 Відповісти
По самі гланди.
показати весь коментар
02.03.2022 16:59 Відповісти
В кишку ранений боєц-далеко не убежит.
показати весь коментар
02.03.2022 16:43 Відповісти
Це просто чудова новина, плацдарм порушено 👍👍👍 )(уй кацапам а не Київ, але вони перегруперують підрозділи, но час виграли. Дякую!!!
показати весь коментар
02.03.2022 16:44 Відповісти
лол они в зоне на себе уже дозу намотали а тут ышо прилетело
показати весь коментар
02.03.2022 16:51 Відповісти
а смысл уже в оккупации? акции Газпрома рухнули на 97%. Яхта Абрамовича больше стоит чем весь Газпром.
показати весь коментар
02.03.2022 17:36 Відповісти
Акції Сбербанку 1 цент.


https://www.epravda.com.ua/news/2022/03/2/683080/
показати весь коментар
02.03.2022 17:49 Відповісти
Який "вождь" - такі і "генерали"!!!
показати весь коментар
02.03.2022 16:48 Відповісти
******* всех. ЗСУ триразове: Слава! Слава! Слава! Московитам: *****!!! *****!!! *****!!!
показати весь коментар
02.03.2022 16:50 Відповісти
Тепер це вже стало крилатою фразою "Русские своих бросают"
показати весь коментар
02.03.2022 16:50 Відповісти
За наші Дитятки шиї москалям повідкручуємо
показати весь коментар
02.03.2022 16:51 Відповісти
Он спросил какого цвета кровь и услышав что коричневого, сказал что тяжело ранен.
показати весь коментар
02.03.2022 16:52 Відповісти
Ещё бы с Припяти поскорее убрать облучённых рашистов-придурков.., или подождём, пока в темноте светиться начнут??
показати весь коментар
02.03.2022 16:53 Відповісти
Их уже в больницы отправляют. Цимбалюк стримил, зачитывал доклад москальского енерала.
показати весь коментар
02.03.2022 17:01 Відповісти
Посадить їх на кілки вздовж дороги у напрямку БРСР - щоб їхні бачили в який бік тікать! А то вони у "еоргафии" слабуваті
"А зачем барину эта - как её - "еоргафия"? Извозчик довезёт куда надо!" (Госпожа Простакова "Недоросль" Фон Визин)

"До Полтавської області зі сторони Лебедина Сумської області пробилася колона російських військових на танках та БТРах. Проте вони заблукали в незнайомій місцевості, а потім взагалі їхню колону розбили українські військові, передає https://tsn.ua/ ТСН .

Окупанти приїхали колоною в село Кам'яне Лебединського району, що на межі із Полтавською областю, біля села Плішивець Миргородського району (колишній Гадяцький). Хотіли переїхати річку Псел старим дерев'яним мостом, але він не витримав важкої техніки і танк втопився у воді.

Колона була змушена вертатися, але далеко не поїхали, бо закінчилося пальне. Там їх і "накрили" українські військові. Частина колони розбита, частина техніки стоїть ціла. А російські окупанти розбіглися по місцевих лісах, позалишали кулемети та зброю. Тепер ходять по селах і грабують магазини, бо холодні й голодні. Місцеві переказують, що це - переважно недосвідчені 20-річні хлопці, так зване "гарматне м'ясо", яке Путін відправив на Україну ".
показати весь коментар
02.03.2022 17:05 Відповісти
Беги,****,беги.
показати весь коментар
02.03.2022 16:54 Відповісти
https://www.dialog.ua/opinion/247161_1645957116 ​"Либо вы приносите голову Путина, либо..."
показати весь коментар
02.03.2022 16:54 Відповісти
Мониторю так по сайтам, и кацапских полковников я вам скажу подтвержденных зажмурили наши ЗСУ второй десяток пошел, по летчикам не знаю, там 7-8 будет не меньше. Горите в аду твари кацапские.
показати весь коментар
02.03.2022 16:57 Відповісти
Одесса прилетело русне что не в курсе но красивое
показати весь коментар
02.03.2022 16:59 Відповісти
Может противокорабельные ракеты что Великобритания нам обещала
показати весь коментар
02.03.2022 17:06 Відповісти
показати весь коментар
02.03.2022 17:14 Відповісти
🤣🤣🤣
показати весь коментар
02.03.2022 21:06 Відповісти
показати весь коментар
02.03.2022 17:07 Відповісти
откуда инфа?
показати весь коментар
02.03.2022 17:16 Відповісти
из Одессы предали
показати весь коментар
02.03.2022 17:18 Відповісти
Теперь надо, чтобы его свои же за дезертирство расстреляли. Было бы зело скрепно!
показати весь коментар
02.03.2022 17:00 Відповісти
Люди, піднімайте НАРОД Білорусі та Молдови забирати СВОЇ Землі....

в них є унікальна можливість ЦЕ ЗАРАЗ почати! іншої можливості в них НЕ буде... або тільки через 100 років!
Постіть по всюду:

ВСІ НА БОРОТЬБУ з рашизмом-путінізмом! Зараз або Ніколи!!!
Завтра, може бути Пізно!(слова В. Кличка до німців)

БОРІТЕСЯ.....ПОБОРЕТЕ!!

ВСЕ ДІЄ! БОРОТЬБА з рашизмом-путінізмом на ВСІХ ФРОНТАХ!
показати весь коментар
02.03.2022 17:02 Відповісти
Разобрать ЛОСКУТНУЮ РАШУ НА ЛОСКУТКИ
показати весь коментар
02.03.2022 17:15 Відповісти
Плохо что убежало кацапсина. Рузьке хенерале красиво на бутылке смотрелось бы на весь мир
показати весь коментар
02.03.2022 17:04 Відповісти
Ні. Українці таким не займаються, ми не варвари як кацапи.... хоча ідея гарна
показати весь коментар
02.03.2022 21:07 Відповісти
Його вночі знайдуть. Буде світитися від радіації.
показати весь коментар
02.03.2022 17:04 Відповісти
показати весь коментар
02.03.2022 17:06 Відповісти
вроді инфа що цей вояка одержав кулю в живіт йому зробили операцію вивели трубку щоб какав через трубку .найти героя хто йому всадив кулю і преміювати за гарний вчинок
показати весь коментар
02.03.2022 17:08 Відповісти
Зная кацапскую и белорузкую подлость стрелять из-за границы нужно быть осторожным и готовым что враг обстреляет занятые ВСУ позиции.
показати весь коментар
02.03.2022 17:09 Відповісти
Белорусы пишут что он в госпитале с пробитыми кишками
показати весь коментар
02.03.2022 17:11 Відповісти
Может так даже лучше что сбежал - сдохнет в муках долгих
показати весь коментар
02.03.2022 17:20 Відповісти
І сміх і гріх - кацапи бояться більше свого начальства ніж вмерти
Так біло і десять століть назад, так є і зараз.
показати весь коментар
02.03.2022 17:21 Відповісти
малость неприємна новина-вроді ***** гоне на Україну киргизов і таджиков.Токаєв шо то наче ломається ціну набиває але мабуть і казахи в гості приїдуть а там мабуть і ослойбов армяшок заставе ОДКБ ***** а це вже суперечить даже їхнього уставу. ця фірма вроді для защити але самі знаєте.
показати весь коментар
02.03.2022 17:25 Відповісти
НУ ТОГДА ЕСТЬ ВСЕ ОСНОВАНИЯ ВВЕСТИ ВОСКА НАТО, если против нас вся бЬідолота попрет.
показати весь коментар
02.03.2022 17:29 Відповісти
Токаев пока упирается, но походу, дожмут. Он ссыт, что без армии его снесут. В январе чуть- чуть не хватило. Рашка вмешалась, целую бригаду десантников прислали. Потом врали, что те только объекты охраняли. Они то и зачищали Алмату, горы трупов навалили.
показати весь коментар
02.03.2022 17:37 Відповісти
ну так отправит своих вояк в Украину и точно без армии останется. Так что правильно ссьіт
показати весь коментар
03.03.2022 06:35 Відповісти
Лучше пусть эти вояки перейду на сторону Украины. А мы здесь его снесем вместе с его камарильей.
показати весь коментар
03.03.2022 09:33 Відповісти
якщо хачіки (вірмени) зайдуть то ми побачемо багато азербайджанців-добровольців розквитатись за азербайджанський карабах. . . бах-бах. . . і хачік труп. .
показати весь коментар
02.03.2022 18:11 Відповісти
Чернобыль- Воронеж, хрен догонишь.
показати весь коментар
02.03.2022 17:34 Відповісти
в Копачах потрібно зробить кацапомогильник
показати весь коментар
02.03.2022 17:42 Відповісти
И из новостей из Беларуси:вчера поступил в РНПЦ Гомеля, как стало известно - генерал-майор Сергей Нырков.
Ранение: огнестрел в живот, оперирован вчера, состояние стабильное, выведена стома в связи с ранением кишечника. Воевать обратно после такого ранения не поедет. Был эвакуирован вчера поздно вечером в Россию. Т.е. история 2008 года повторяется никто никаких выводов не сделал, украинцы из засад и набегами треплют Российские войска как тузик грелку. - Це з кацапських чатів, так що не зміг спокійно втікти з нашої землі
показати весь коментар
02.03.2022 17:47 Відповісти
якраз - русізм - це коротка память на свою ганьбу. . . . Таких в полон не потрібно брати - опиняться через де який час серед своїх і знов бой. русізм - каліцтво людяності.
показати весь коментар
02.03.2022 18:14 Відповісти
Говорят - с пулевыми отсюда его спешно эвакуировали
показати весь коментар
02.03.2022 17:59 Відповісти
може начштабу їх і здав за винагороду ? тепер чувак з пачкою грошей чеше до Польщі то вже робота для бурштинокопачів )
показати весь коментар
02.03.2022 17:59 Відповісти
Жаль що втік, падла
показати весь коментар
02.03.2022 18:12 Відповісти
Ці командири грозні коли дома.Ось наприклад дагестанці та чечени відказалися йти на війну з Україною. Послухайте як їх розйобує командір.Хотя в нєкоторих хватає духу йому возражать!
https://m.youtube.com/watch?v=IwQ66a93gB0
показати весь коментар
02.03.2022 18:30 Відповісти
Da u orkov vse lipovoje. Vundervafli, oficeri, oborvanci soldati. U nih nasttojascie tolko ponti i zestokostj.
показати весь коментар
02.03.2022 19:01 Відповісти
Тех трупов теперь можно на столбы вешать вместо латерн. Они наверное даже днём светится.
показати весь коментар
02.03.2022 19:09 Відповісти
Обов'язково вигнати московитів до Москви!

Парад ЗСУ на "Червоній площі" - переможний акорд!

Слава Україні!
показати весь коментар
02.03.2022 20:18 Відповісти
Кажуть прострілили кишківник, срати буде неприродним шляхом.
показати весь коментар
02.03.2022 21:20 Відповісти