7738 відвідувачів онлайн

ЗСУ відбили у російських окупантів вогнеметну систему "Солнцепек". ФОТО

Про це повідомляє Telegram-канал "Оперативний ЗСУ", передає Цензор.НЕТ.

"Українські військові стверджують, що відсьогодні мають трофейний "Буратіно"/"Солнцепек". Це важка вогнеметна система залпового вогню, яку збирались застосувати проти українців", - йдеться в повідомленні.

ЗСУ відбили у російських окупантів вогнеметну систему Солнцепек 01

Топ коментарі
+99

⚡️Призрак Киева жив! Легендарный асс был подбит, но уже получил новый самолёт, - сообщает Игорь Мосийчук
показати весь коментар
01.03.2022 20:48 Відповісти
+53
⚡️⚡️⚡️Під Миколаєвом ************ приблизно 800 од. техніки противника, група противника в Маріупольському напрямку ВЙОБУЄ назад до Мелітополя, женуть їх, як свиней, авіація сіє паніку, противник деморалізований.🇺🇦🇺🇦🇺🇦💪💪💪
показати весь коментар
01.03.2022 20:50 Відповісти
+34
Похоже, русня в полной прострации - столько брошеной техники за последние дни!
показати весь коментар
01.03.2022 20:49 Відповісти

Завантаження...