ЗСУ відбили у російських окупантів вогнеметну систему "Солнцепек". ФОТО
Про це повідомляє Telegram-канал "Оперативний ЗСУ", передає Цензор.НЕТ.
"Українські військові стверджують, що відсьогодні мають трофейний "Буратіно"/"Солнцепек". Це важка вогнеметна система залпового вогню, яку збирались застосувати проти українців", - йдеться в повідомленні.

⚡️Призрак Киева жив! Легендарный асс был подбит, но уже получил новый самолёт, - сообщает Игорь Мосийчук