13957 відвідувачів онлайн
16 857 29

Протягом 28 лютого знищено 5 ворожих винищувачів, колону бронетехніки, колону з пальним, ЗРК, вертоліт та крилату ракету, - Повітряні сили ЗСУ

Протягом 28 лютого знищено 5 ворожих винищувачів, колону бронетехніки, колону з пальним, ЗРК, вертоліт та крилату ракету, - Повітряні сили ЗСУ

Окупаційні війська РФ 28 лютого понесли величезні втрати від ударів авіації, зенітних ракетних військ та ударних безпілотників Повітряних Сил ЗСУ.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на командування Повітряних Сил ЗСУ.

"Підчас зухвалого авіанальоту окупантів на Васильків та Бровари, українські льотчики-винищувачі перехопили та збили два російські літаки. Роботу українських винищувачів довершили зенітні ракетні дивізіони С-300, уразивши три літаки окупантів. Тож Повітряні сили збили п’ять винищувачів. За попередніми даними це Су-30 та Су-35.

Поблизу Києва зенітний ракетний комплекс Бук М-1 збив крилату ракету та вертоліт ворога.

Українські штурмовики Су-25 працювали ланками та парами і завдали кількох ракетно-бомбових ударів по колонах бронетехніки та живій силі противника на Київщині та Житомирщині.

Успішно відпрацювала і бомбардувальна авіація. Су-24м Повітряних Сил нанесли щонайменше чотири нищівні бомбові удари по танкових колонах, колонах механізованої техніки, автоколоні із пально-мастильними матеріалами на Чернігівщині та поблизу Бердянська.

Ну і традиційно, вчергове відзначаємо ювелірну роботу екіпажів Bayraktar TB2. Цього разу – три цілі – танк противника і два зенітних ракетних комплекси "Бук" окупантів", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+15
А до нас їде nlaw.
Совпадєніє? Нє думаю.
показати весь коментар
01.03.2022 01:17 Відповісти
+7
Шо опять!!!???
показати весь коментар
01.03.2022 01:15 Відповісти
+5
Недобили памятник в Буче? Так скоро все хутинские пуесосы кадыровской национальности закончатся
показати весь коментар
01.03.2022 01:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кадыровские войска едут в Украину!
Весь ход передвижения - на канале кадырова.
Что-то там много лайков.
Нужно там добавить дизлайков и неодобрительных комментариев!
https://t.me/RKadyrov_95
показати весь коментар
01.03.2022 01:13 Відповісти
Шо опять!!!???
показати весь коментар
01.03.2022 01:15 Відповісти
Так писали ж вечором що вони від Байрактара втекли аж у білорусію
показати весь коментар
01.03.2022 01:18 Відповісти
А до нас їде nlaw.
Совпадєніє? Нє думаю.
показати весь коментар
01.03.2022 01:17 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=IQXYYtLXCy0 Пошлите лутьших из лутьших
показати весь коментар
01.03.2022 01:45 Відповісти
Ты читал , что он там в своём телеграмме отжигает?

Друзья, ряд европейских политиков сделали заявления по поводу возможного введения санкций против России.

Хочу сказать, что весь набор ограничений против России настолько абсурден, что нам остается только над этими бесплодными попытками смеяться. Заморозили они там пустоту. Полный конфуз!

И все же, несмотря на всю эту комедию, настало время жёстко отомстить, и меры должны быть зеркальными. Выглядеть они для сравнения должны так:

От своих заявлений должны отказаться: премьер-министр Великобритании Борис Джонсон, глава МИД Великобритании Лиз Трасс, глава Еврокомиссии Урсула фон дер Ляйен, глава Евродипломатии Жозеп Боррель, в противном случае Чеченская Республика, учитывая дерзкий и вычурный характер заявлений вышеуказанных лиц, оставляет за собой право ввести следующие санкции:

- Закрыть чеченское небо для полётов их джетов;
- Заморозить все рублёвые активы Джонсона в чеченских банках;
- Ввести эмбарго на все активы британских олигархов в Ачхой-Мартане, а в случае ухудшения - и в Самашках;
- Признать гнусным пережитком средневековья левостороннее движение;
- И признать, наконец, что не бывает английского чая!

Срок даю до 31 февраля!

Это будет примером и для других государств. Впредь думайте прежде чем вводить какие-то санкции.

938.9Kviewsedited https://t.me/RKadyrov_95/1274 23:09
показати весь коментар
01.03.2022 01:56 Відповісти
да тяжко буде європейцям після таких санкцій.але Украіна ім допоможе і ЄС вистоіть.
показати весь коментар
01.03.2022 06:24 Відповісти
ахахаха)

я думал ты шутишь.

а это действительно правда)))
показати весь коментар
01.03.2022 12:19 Відповісти
По твоей-же ссылке и зашёл.
показати весь коментар
01.03.2022 12:37 Відповісти
Сегодня читал новенькое -там вообще мрак.
показати весь коментар
01.03.2022 12:38 Відповісти
карочє сьогодні вуйко марс за нас..
показати весь коментар
01.03.2022 01:14 Відповісти
Недобили памятник в Буче? Так скоро все хутинские пуесосы кадыровской национальности закончатся
показати весь коментар
01.03.2022 01:26 Відповісти
так в плєн тільки з пустим рожком
показати весь коментар
01.03.2022 09:03 Відповісти
а 96 ведер сегодгя в сумской волости уже не в счет?
показати весь коментар
01.03.2022 01:29 Відповісти
Я думаю, що народ Ічкерії буде не проти якщо цих шайтанів стане менше.
показати весь коментар
01.03.2022 01:33 Відповісти
Ічкерія вже воює в наших рядах, гугл в поміч
показати весь коментар
01.03.2022 09:06 Відповісти
Дякую Вам, ЗСУ.
показати весь коментар
01.03.2022 01:49 Відповісти
А мне гду то жаль пуТварь. У нее в бункере урино-инссссульт случился
показати весь коментар
01.03.2022 01:49 Відповісти
Фото-відео збитих кацапських літаків є?
показати весь коментар
01.03.2022 02:03 Відповісти
Помнож швидкість літака та ракети, що його збиває і відсутність ОБСЕ для фільмування.
показати весь коментар
01.03.2022 02:13 Відповісти
Для чого ОБСЄ? У людей є смартфони.
показати весь коментар
01.03.2022 02:15 Відповісти
Закат росии произойдет тогда когда взойдет Украинское СОЛНЦЕ!
Джохар Дудаев.
показати весь коментар
01.03.2022 05:57 Відповісти
Думаю 5 угрокорыт снова сбил 1 украинский лётчик.
показати весь коментар
01.03.2022 08:55 Відповісти
те обісцяне вже тікає від своїх
показати весь коментар
01.03.2022 09:08 Відповісти
русский корабль GAME OVER!!!
показати весь коментар
01.03.2022 09:13 Відповісти