7864 відвідувача онлайн

Росіяни заявили про скасування української мови та історії у школах під окупацією, - мовний омбудсмен Кремінь

мова

Про це повідомляє Цензор.НЕТ , про це йдеться у заяві Уповноваженого із захисту державної мови Тараса Креміня.

"Російські окупанти продовжують політику геноциду - лінгвоциду. На території Донецької та Луганської областей, щойно окупованих російськими військами, вороги продовжують політику деукраїнізації закладів освіти", - написав Кремінь.

Також він просить міжнародні правозахисні організації фіксувати й реагувати на всі злочини, які Росія скоює в Україні.

"Оскаженілі російські душогуби, здійснюючи геноцид проти громадян України, намагаються влаштувати дітям ще й мовний лінгвоцид", - наголошує Тарас Кремінь.

Окрім того, він просить українців повідомляти про всі факти порушення прав людини для позовів до міжнародного суду Організації Об’єднаних Націй.

Топ коментарі
+61
Когда думаешь, что дно лицемерия и двойных стандартов достигнуто, снизу начинают стучать кацапские свиньи.
показати весь коментар
16.03.2022 17:59 Відповісти
+43
Ну ясно. Бо ж українці то найбільші вороги парашників.
показати весь коментар
16.03.2022 17:58 Відповісти
+34
подоляка - ты с кем бредишь договариваться? а?
показати весь коментар
16.03.2022 18:00 Відповісти

Завантаження...