4625 відвідувачів онлайн

Українські воїни захопили новітню командно-штабну машину рашистів з усіма даними. ФОТО

Як інформує Цензор.НЕТ, про написав у телеграмі керівник Миколаївської ОВА ВІталій Кім.

Тепер є нова КШМ Р-149МА1, що є елементом автоматизованої системи управління військами Росії. Разом з машиною отримали і доступ до інформації про позиції та сили ворога.

Українські воїни захопили новітню командно-штабну машину рашистів з усіма даними 01

Топ коментарі
+58
Молодці хлопці.
показати весь коментар
20.03.2022 22:15 Відповісти
+55
ну, вже хером по губах москалям поводили, залишається ще на голову насрати
показати весь коментар
20.03.2022 22:16 Відповісти
+38
показати весь коментар
20.03.2022 22:25 Відповісти

Завантаження...