Українські воїни захопили новітню командно-штабну машину рашистів з усіма даними. ФОТО
Як інформує Цензор.НЕТ, про написав у телеграмі керівник Миколаївської ОВА ВІталій Кім.
Тепер є нова КШМ Р-149МА1, що є елементом автоматизованої системи управління військами Росії. Разом з машиною отримали і доступ до інформації про позиції та сили ворога.
Топ коментарі
+58 Анатолий Воробей #418292
показати весь коментар
20.03.2022 22:15 Відповісти Посилання +55 Гундяй Крестовоздвиженский
показати весь коментар
20.03.2022 22:16 Відповісти Посилання +38 константен
показати весь коментар
20.03.2022 22:25 Відповісти Посилання 