На Миколаївщині російські окупанти втекли, кинувши вантажівку з боєприпасами. ФОТО
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сторінці Державної прикордонної служби України у Facebook.
"На Миколаївщині під час зачистки одного з населених пунктів від орків прикордонники з морпіхами захопили трофей. Ворог втік, залишивши вантажівку, вщент забиту боєприпасами до різних видів стрілецької зброї", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що трофеї передали підрозділам Збройних сил України.
"Ті обіцяють, що кулі повернуть загарбникам, але у спосіб, який останнім не сподобається", - додали у ДПСУ.
Топ коментарі
+23 Муад Дибб
показати весь коментар
17.03.2022 12:09 Відповісти Посилання +8 Roine S
показати весь коментар
17.03.2022 12:11 Відповісти Посилання +6 Aleksey NotBad
показати весь коментар
17.03.2022 12:19 Відповісти Посилання 