6662 відвідувача онлайн

На Миколаївщині російські окупанти втекли, кинувши вантажівку з боєприпасами. ФОТО

 Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сторінці Державної прикордонної служби України у Facebook.

"На Миколаївщині під час зачистки одного з населених пунктів від орків прикордонники з морпіхами захопили трофей. Ворог втік, залишивши вантажівку, вщент забиту боєприпасами до різних видів стрілецької зброї", - йдеться в повідомленні.

На Миколаївщині російські окупанти втекли, кинувши вантажівку з боєприпасами 01

Зазначається, що трофеї передали підрозділам Збройних сил України.

"Ті обіцяють, що кулі повернуть загарбникам, але у спосіб, який останнім не сподобається", - додали у ДПСУ.

Топ коментарі
+23
Ну елкі-палкі, и шо з отим теперь робити?! Прийдеться вертати все оркам. Максимально прицільно))
показати весь коментар
17.03.2022 12:09 Відповісти
+8
Може бути і підстава. Тре дивитися обережно що там псячі орки "залишили". Наприклад, набої з тротилом замість пороху.
показати весь коментар
17.03.2022 12:11 Відповісти
+6
Какой тротил какие трекеры, русня ехала на сафари, а потом сама оказалась под прицелом.
показати весь коментар
17.03.2022 12:19 Відповісти

Завантаження...