9394 відвідувача онлайн

Кадировці торгують російськими солдатами. За одного "ваньку" - 400 доларів, - Гончаренко

чечня,кадировці

Як інформує Цензор.НЕТ про це він написав у телеграмі. 

Гончаренко зазначив: "Неподалік Києва 2-3 дні тому було розбито групу розвідників ворога, дві бронемашини. Усього 8 200-х. Усі уродженці європейської частини Росії.

Як розповіли мені хлопці з передка, координати переміщення розвідгрупи їм передали українські волонтери. Маршрут збігався один в один. Самі волонтери не приховують, що купують їх у кадировців через зв'язкових в інтернеті.

Оплата провадиться в біткоінах. Ціна кумедна. Найменше 400 доларів за ваньку вийшло. Публікую це з дозволу моїх співрозмовників.

Кадировці продавати росіян не перестануть. Це їхні традиції. Їхня сутність. Потрібно на щось ролики для інстаграма знімати".

Топ коментарі
+137
Это нормально - кавказцы всегда торговали баранами
показати весь коментар
26.03.2022 21:13 Відповісти
+84
Vlad Nevzorov@vnevzorov

·https://twitter.com/vnevzorov/status/1507757290765619204 2 ч



Генерала, що забезпечив російську армію раціонами, що протухли ще 7 років тому, бинтами 1978р та покришками, крихкими як скло, Пу призначив в.о. міністра оборони.
А ми ще дивуємось серіалу у Чорнобаівці.
показати весь коментар
26.03.2022 21:13 Відповісти
+50
Да понятно кадыровцы приехали зарабаьывать, но всё же после ванек они будут украинских детей также продавать. Уничтожать без пощады
показати весь коментар
26.03.2022 21:15 Відповісти

Завантаження...