9495 відвідувачів онлайн
6 469 33

Ірпінь звільнено, проте місто все заміновано. Ворзель, Буча, Гостомель - під контролем окупантів. Там постійні обстріли, - Павлюк

ірпінь

Українські війська зайняли Ірпінь, але сусідні міста – Ворзель, Буча, Гостомель – наразі під контролем супротивника.

Про це повідомив у телеграм-каналі глава Київської ОВА Олександр Павлюк, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, ці міста перебувають під постійним обстрілом.

"Усі наші напрацювання щодо зачистки Ірпеня, відновлення комунікацій та, тим більш, повернення ірпінців до їхнього звичайного життя, можливі лише після повного звільнення міст-сусідів", - зауважив Павлюк.

"Все місто заміноване. Тому говорити про повернення місцевого населення до Ірпеня ще дуже рано. Це небезпечно!", - додав він.

Топ коментарі
+9
о.Яків карає ординців



@ua_100

·
https://twitter.com/ua_100/status/1509548389666639882 24 хв



Ток-шоу з "військовим експертом" арестовичем.
Ефір наживо за 5 годин до вторгнення фашистської русні в Україну. Послухайте його "влучні прогнози" про нереальність наступу на Київ та Чернігів, про іронію щодо британських розвідданих і про те, що небо над Україною безпечне.
https://twitter.com/ua_100/status/1509548389666639882
показати весь коментар
31.03.2022 18:34 Відповісти
+8
Та лайно воно брехливе
показати весь коментар
31.03.2022 18:38 Відповісти
+8
И теперь вся эта свора недоделанных из ОП будут нам втюхивать различные варианты "сохранения лица" для засрашки под соусом "мызамир".
показати весь коментар
31.03.2022 18:39 Відповісти

Завантаження...