Війська РФ планують взяти у блокаду Краматорськ та Слов'янськ, - Генштаб ЗСУ

Про це у Facebook повідомляє Генштаб ЗСУ, інформує Цензор.НЕТ.
"Російські окупаційні війська намагаються створити нове угруповання військ на Слобожанському напрямку з метою встановлення контролю над частинами територій Харківської, Луганської та Донецької областей, включаючи блокаду міст Слов’янськ та Краматорськ", - йдеться в повідомленні.
Лучше бы они все под Киевом и Черниговом остались...