11511 відвідувач онлайн
28 170 44

Війська РФ планують взяти у блокаду Краматорськ та Слов'янськ, - Генштаб ЗСУ

рф,окупанти,арміярф,окупант

Про це у Facebook повідомляє Генштаб ЗСУ, інформує Цензор.НЕТ.

"Російські окупаційні війська намагаються створити нове угруповання військ на Слобожанському напрямку з метою встановлення контролю над частинами територій Харківської, Луганської та Донецької областей, включаючи блокаду міст Слов’янськ та Краматорськ", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+14
показати весь коментар
31.03.2022 20:34 Відповісти
+12
Войска рф хотят взять за щеку
показати весь коментар
31.03.2022 20:27 Відповісти
+11
Даже намного тревожные, чем перед 24-м... Там то было понятно что ***** получит *****, если пойдет 200-тысячной бандой на такой большой фронт. А вот если такую большую банду собрать на одно направление, то тут только чудо нас спасет, но Томагавки нам никто давать не собирается...
Лучше бы они все под Киевом и Черниговом остались...
показати весь коментар
31.03.2022 20:30 Відповісти

Завантаження...