Ірпінь закрито на виїзд для захисту від мародерів, - мер Маркушин

Місцева влада Ірпеня ухвалила рішення закрити місто для захисту від мародерів.
Про це повідомив у телеграм-каналі мер Ірпеня Олександр Маркушин, інформує Цензор.НЕТ.
"Ухвалено рішення закрити місто на виїзд і перевіряти абсолютно всі машини, які виїжджають з Ірпеня. Також на вулицях цілодобово працює поліція - це і патрулі, і вибухотехніки", - уточнив він.
"До речі, уже маємо адрес у Стоянці, де, за попередньою інформацією, організували склад награбоваваного. Впевнений, скоро ці речі повернуться до своїх законних власників.
Чистая нация - залог успеха!!!
Помним что где-то в глубине души, воровство произошло от рашки.
А тем кто решил что мародерство это вынужденная мера - станьте на улице и попросите помощи! вам и еду принесут и одежду и может даже жильё, если сочтут вменяемым.
Не будьте рашистами, оставайтесь Людьми!