3839 відвідувачів онлайн
73 372 608

Влада заздалегідь не оголосила про напад РФ, бо біженці заблокували б рух і їх довелося б розстрілювати танками, - Арестович

війна

Про це він заявив в інтерв'ю ISLND TV, передає Цензор.НЕТ.

"В жовтні-листопаді ще було не відомо, чи нападе РФ. Відомо, що нападе було, для мене особисто, зі своїх джерел. Не знаю, чи знала це влада, але якщо я знав, то напевно й вони знали. Було вже на початку грудня зрозуміло, що нападуть точно. Питання - коли нападуть?", - зазначив він.

Саме тоді Україна почала підготовку до оборони: мобілізувався резерв, проводилися навчання, велася робота з владою на місцях.

За його словами, влада вирішила не говорити українцям, що війна неминуча, тому що почався б масовий вихід біженців і вони б "забили всі дороги".

"Це було б 8, 10, 12 мільйонів людей. І армія не пройшла б в райони оборони. Це повний параліч доріг. Це дуже бажана ситуація для військового керівництва РФ. У такому випадку ми, напевно, одразу б програли цю війну і лівобережжя все. ... Жодним чином ми б не впоралися з цією ситуацією і єдиний вихід - танками давити наших же громадян, розстрілювати, щоб пройти через мости. І тепер питання: яке рішення потрібно було ухвалити? Або замовчати або залишити паралізовану країну і напевно здати лівобережжя", - пояснив він.

Арестович зазначив, що за всіма сценаріями Україна не витягнула б війну, якби оголосили про вторгнення раніше.

Топ коментарі
+168
про давити танками і розстрювати своє ж населення він клінічний ідіот чи допомагає російській пропаганді?
показати весь коментар
07.04.2022 22:03 Відповісти
+125
Люся бевзь повний
показати весь коментар
07.04.2022 22:03 Відповісти
+115
И крадивництво продолжалось еще 3 месяца. И глупейшие дела против Порошенко тоже продолжалсиь.
показати весь коментар
07.04.2022 22:04 Відповісти

Завантаження...