10994 відвідувача онлайн
5 229 22

Зеленський відзначив державними нагородами захисників Маріуполя

нагорода

Про це він сказав у відеозверненні, інформує Цензор.НЕТ.

"Перед записом звернення я підписав уже традиційний указ про нагородження наших захисників. Державними нагородами відзначені 286 військовослужбовців Збройних сил України. З них 229 – це військовослужбовці 36-ї окремої бригади морської піхоти, яка разом з іншими підрозділами героїчно захищає Маріуполь", - повідомив Зеленський.

Президент висловив "максимальну вдячність" від усього українського народу 36-й бригаді, "Азову", 12-й бригаді Національної гвардії України, прикордонникам, добровольцям "Правого сектору", 555-му військовому госпіталю, поліцейським і тероборонівцям за захист Маріуполя.

Топ коментарі
+14
Как писала врач - хирург из Мариуполя, которую убили день или два назад , им нужна помощь а не посмертные медали.
показати весь коментар
20.04.2022 00:26 Відповісти
+14
показати весь коментар
20.04.2022 00:32 Відповісти
+13
Цинічно.
Замість того, щоб пристрасно розпитувати своїх Верещучку, Лагуту (і ймовірно Баканова, бо шеф Херсонського СБУ теж втік), чому дедлайн з розмінування запуску штала від замінованих до того "Чонгару" і "Каланчака" до адмінмежі з кацапнею був 23 лютого,
ЗЕ нагороджує героїв, котрі попали в надзвичайно скрутну ситуацію через вищезгаданих колег ЗЕ.
показати весь коментар
20.04.2022 01:05 Відповісти

Завантаження...