Мера Чернігова Атрошенка знову не випустили за кордон. У ОП кажуть, що йде війна. ДОКУМЕНТ

Про це повідомив сам Атрошенко, передає Цензор.НЕТ.
"Сьогодні мені як меру Чернігова безпідставно заборонили робочий візит до Швейцарії, на Конференцію з відновлення України та Чернігівщини зокрема" - йдеться у повідомленні.
"Прийнято рішення про відмову у перетинанні державного кордону на виїзд з України громадянину України Атрошенко" - йдеться у відповіді прикордонників Атрошенку.
Атрошенко зазначив, що на його думку, відмова йому у виїзді дискредитує Україну й президента.
У відмові йдеться, що Атрошенко не має підстав на перетин кордону згідно з законом "Про мобілізацію" та не надав відповідних документів. На це він відповів, що не погоджується з відмовою і йому не повідомили її причини.
Перший раз Атрошенка не випустили за кордон 19 червня.
В свою чергу заступник керівника ОП Кирило Тимошенко зазначив: "Мери деяких міст обурюються що їх не випускають за кордон. По-перше нагадую для тих, хто забув - в Україні йде ВІЙНА! Особливо це стосується прикордонних регіонів та тих що ще зовсім нещодавно були окупованими. Небезпека не минула!
Займіться вже громадами, щоб вас нарешті побачили люди, а ви їх проблеми. Для тих для кого сигнал не зрозумілий знайдуться інші шляхи, як допомогти громадам і містам. Без вас".


