8644 відвідувача онлайн
6 948 98

В Раді пропонують позбавляти українського громадянства тих, хто добровільно отримав російське

паспорт

У парламенті зареєстровано законопроєкт, що пропонує вважати підставою для втрати громадянства України добровільне набуття громадянином України громадянства держави-агресора чи держави-окупанта, а також встановлення факту проходження особою військової служби за контрактом у державі-агресорі чи державі-окупанті.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на сайт парламенту.

Також автори законопроєкту пропонують позбавляти українського громадянства за є участь у збройній агресії проти України у складі збройних сил держави-агресора (окупанта), яка воює з Україною. Законопроєкт також пропонує позбавляти громадянства осіб, засуджених в Україні за скоєння злочину проти основ національної безпеки, за скоєння терористичного акту, публічні заклики до скоєння теракту, за створення терористичної групи чи організації, за фінансування тероризму.

Документ також пропонує закріпити за Кабінетом Міністрів повноваження визначати держави, громадяни яких набувають громадянства України у спрощеному порядку. Громадяни таких держав під час набуття громадянства України замість виходу зі свого попереднього громадянства мають подати декларацію про визнання себе громадянином України.

Відповідно до статті 4 Конституції в Україні існує єдине громадянство.

Топ коментарі
+46
Хто ж тоді у ВР буде засідати ?
показати весь коментар
06.07.2022 13:15 Відповісти
+23
А може виявитись таке що і сам Лідор отримав це громадянство років 5-10 назад.
показати весь коментар
06.07.2022 13:24 Відповісти
+22
Щоб мати нерухомість в Криму треба мати кацапське громадянство, так що може бути.

показати весь коментар
06.07.2022 13:26 Відповісти

Завантаження...