Понад 15 мільйонів українців матимуть психічні розлади внаслідок війни, - МОЗ

Як передає Цензор.НЕТ, про це в інтерв’ю Суспільному повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.
"Ми вже прогнозуємо в абсолютному вираженні кількість людей, які матимуть психічні розлади за наслідками цієї війни – це понад 15 млн людей. Це ті люди, які потребуватимуть як мінімум психологічної підтримки", - заявив Ляшко.
Він зазначив, що ця війна матиме суттєвий вплив на психічний стан людей, навіть тих, яким здається, що вони стійко переживають воєнні наслідки.
Топ коментарі
+36 Anton Grinblat #491066
показати весь коментар
02.08.2022 17:55 Відповісти Посилання +19 mrSmith
показати весь коментар
02.08.2022 17:54 Відповісти Посилання +14 Светлана Круп
показати весь коментар
02.08.2022 17:58 Відповісти Посилання