5596 відвідувачів онлайн

Понад 15 мільйонів українців матимуть психічні розлади внаслідок війни, - МОЗ

психолог

Як передає Цензор.НЕТ, про це в інтерв’ю Суспільному повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

"Ми вже прогнозуємо в абсолютному вираженні кількість людей, які матимуть психічні розлади за наслідками цієї війни – це понад 15 млн людей. Це ті люди, які потребуватимуть як мінімум психологічної підтримки", - заявив Ляшко.

Він зазначив, що ця війна матиме суттєвий вплив на психічний стан людей, навіть тих, яким здається, що вони стійко переживають воєнні наслідки. 

Топ коментарі
+36
Я вас расстрою. Апрель 2019 года показал, что у 73% избирателей в Украине психические отклонения (или умственные) были и до активной фазы войны.
показати весь коментар
02.08.2022 17:55 Відповісти
+19
На фоні кацапів, та їх прихвостнів, ми виглядаємо абсолютно здоровими людьми!
показати весь коментар
02.08.2022 17:54 Відповісти
+14
Да, еще, блин, какие! 20 апреля вменяемые украинцы проснулись в Идиократии. А теперь отхаркиваем кровью.
показати весь коментар
02.08.2022 17:58 Відповісти

Завантаження...