8677 відвідувачів онлайн
2 252 16

86% українців підтримують вступ до ЄС та 83% - до НАТО, - опитування. ІНФОГРАФІКА

нато,україна,єс

Абсолютна більшість українців підтримує вступ України до Північноатлантичного альянсу та Європейського Союзу.

Про це свідчать результати загальнонаціонального опитування, проведеного соціологічною групою Рейтинг, інформує Цензор.НЕТ

За результатами опитування, 86% опитаних підтримали б вступ України до Євросоюзу у разі проведення референдуму. Проти вступу до ЄС проголосували б 3%. 7% не брали б участі у голосуванні.

86% українців підтримують вступ до ЄС та 83% - до НАТО, - опитування 01

"Підтримка вступу до НАТО – найвища за історію спостережень: на референдумі цю ініціативу підтримали б 83%, проти – 4%, не проголосували б 9%. У червні 2022 підтримували вступ до Альянсу 76%. На відміну від вступу до ЄС вступ до НАТО дещо обережніше сприймається мешканцями сходу країни (69% - за вступ, 9% – проти, 17% – не прийшли б на голосування). Попри це порівняно із попереднім опитуванням динаміка у підтримці вступу до Альянсу серед мешканців цього макрорегіону дуже позитивна (у червні за – 55%, проти – 20%, не прийшли б голосувати – 22%)", - зазначають соціологи.

86% українців підтримують вступ до ЄС та 83% - до НАТО, - опитування 02

Опитування проводилося 1-2 жовтня 2022 року серед українців віком від 18 років і старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування відсутній український мобільний зв'язок. Помилка репрезентативності дослідження – не більш ніж 2,2%.

Топ коментарі
+4
Я раніше був категорично проти вступу в євросоюз.Вважав що Україна має бути самостійною і незалежною від будь яких союзів.Але тепер розумію що нам не дадуть спокою кацапські підари і краще бути в союзі з європейцями а з цим обіссаним сасєйським стадом розірвати відносини і заборонити проїзд їм до нас і нам до них.І це треба зробити цілому світу.Нехай суки живуть як в клітці
показати весь коментар
03.10.2022 13:09 Відповісти
+4
Вот оно прозрело ранише оно голосувало против НАТО и ЕС.Оно ,это существо,практически животное которое клюнул петух в сра ку молчало когда кравчекучмы отдавали под шум прибоя ядерный потенциал,голосовали против ПДЧ,кричали навеки с россией.Но почему Мы ,нормальные люди ,которые кричали тогда ,что ж вы творите,должны вместе с ними быть терпилами,глядя на весь этот ужас,который можно было бы избежать,не дав негодяям отдать оружие Возмездия??И был бы сегодня у нас и Крым и Донбасс и не было бы столько жертв, Оно это недоразумение прозрело сегодня,но увы поезд ушел.
показати весь коментар
03.10.2022 14:44 Відповісти
+1
Хм... тут купу народу треба швиденько депортувати на родіну.
показати весь коментар
03.10.2022 13:24 Відповісти

Завантаження...