9022 відвідувача онлайн
2 814 40

США не бачать сигналів підготовки РФ до застосування ядерної зброї, - Білий дім

кірбі

Адміністрація Байдена уважно стежить за діями російських сил, пов’язаними з можливістю застосування ядерної зброї, а також із безпекою Запорізької АЕС, однак поки не бачить жодних сигналів, які змусили би США змінити власну ядерну позицію.

Про це повідомив у понеділок в інтерв’ю CNN координатор Ради національної безпеки з США з питань стратегічних комунікацій Джон Кірбі, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Ми стежимо за цим з усією увагою. І ми не бачили нічого, що змусило би нас змінити нашу позицію щодо стратегічного стримування",- зауважив представник адміністрації Білого дому.

Кірбі також зазначив, що США сприймають ситуацію серйозно та вжили заходів щодо підготовки відповіді, якщо Росія застосує ядерну зброю. Він також назвав безрозсудними заяви з російського боку щодо можливості застосування такої зброї.

"Це безвідповідальна риторика з боку сучасної ядерної держави, тому безперечно ми думали про те, як ми можемо забезпечити дотримання інтересів нашої національної безпеки та інтересів наших союзників по НАТО", – зауважив Кірбі.

На запитання ведучого про те, чи може будь-який запуск російської тактичної ядерної ракети залишитися непомітним, представник Білого дому сказав, що США стежать за цим у найбільш ретельний спосіб, однак відмовився від подальших коментарів.

Топ коментарі
+5
+америка в афганистане не смогла разведкой догадаться что талибан вьіиграет сразу как только они от туда вьіедут... Потому "незнаем" - не нужно ставить доказательством что "не будет".

РФ - ЗЛО 300 лет, все оружие - ради геноцида всех народов Мира Земли. не применит только потому что оно могло "сломаться".

ЮА - последний клочек где ЗЛО сливают в унитаз. Террорист как перчатки, в мусорку.

Потому ЯО - все больше и больше риск. Нам же все говорят "что нет не будет"

Не верьте - готовьте запас пищи, противогазьі, воду.
При возможности дозиметрьі, бункерьі
показати весь коментар
04.10.2022 00:01 Відповісти
+4
***** може влаштувати катастрофу на ЗАЕС. Тут і ядрьоної бімби не потрібно.
показати весь коментар
03.10.2022 23:43 Відповісти
+4
когда сосед, вернее даже "сосёд" - обезьяна с гранатой, уже ничему не удивишься...
показати весь коментар
04.10.2022 00:11 Відповісти

Завантаження...