Два українські літаки впали на Полтавщині за два дні, постраждалих серед цивільних немає, - ОВА

За два дні на території Полтавської області впали два літаки. Це сталося 11 та 12 жовтня.
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне, про це повідомив голова ОВА Дмитро Лунін.
Це сталося у Шишацькій громаді. Подробиць не розголошують.
За словами Лунін, травмованих чи загиблих серед цивільного населення немає.
"У вівторок і в середу мали катастрофи, падали літаки наші саме у Шишацькій громаді. Більше інформації коментувати не можу, коментують ці події військове керівництво Міністерства оборони. Чекаємо від них інформацію", - сказав очільник обладміністрації.
Топ коментарі
+50 alexandr shamov
показати весь коментар
13.10.2022 14:01 Відповісти Посилання +49 Виталий Танчик #518988
показати весь коментар
13.10.2022 14:09 Відповісти Посилання +39 Игорь Матвеев #395524
показати весь коментар
13.10.2022 14:01 Відповісти Посилання