8680 відвідувачів онлайн
7 700 30

Російські окупанти хочуть поповнити втрати за рахунок ПВК: виводять контингент з Малі, - Генштаб ЗСУ

рф,найманці

Росія продовжує поповнювати окупаційні війська за рахунок приватних військових компаній.

Про це йдеться в оперативній інформації Генштабу ЗСУ щодо російського вторгнення станом на 18.00 31.10.2022, передає Цензор.НЕТ.

"На фоні значних втрат на території України російське воєнно-політичне керівництво шукає способи поповнення окупаційних військ за рахунок приватних військових компаній. Незважаючи на значні іміджеві та політичні втрати на міжнародній арені, прийнято рішення про виведення контингенту приватних військових кампаній з Республіки Малі", - розповіли в Генштабі.

Топ коментарі
+20
Я дивлюся - скоро Україні півсвіту будуть "винні що земля - колгоспу" - за позбавлення від вірусу "русскава міра"
показати весь коментар
31.10.2022 19:28 Відповісти
+16
Усіх 800 довбойобів з Малі до нас перекинуть? Це жах!!!
Це ж ЗСУ треба цілий день, аби переробити їх на гній!!!
показати весь коментар
31.10.2022 19:31 Відповісти
+14
В Малі є золото і уран, може хоч трохи люди ліпше будуть жити, якщо русскіх там не буде.
показати весь коментар
31.10.2022 19:28 Відповісти

Завантаження...