"Антонов" оголосив про будівництво другого Ан-225 "Мрія": роботи ведуться в таємному місці, - ЗМІ

Генеральний директор ДП "Антонов" Євген Гаврилов заявив, що Україна почала будівництво другого літака Ан-225 "Мрія" замість того, що був знищений росіянами під час бойових дій у Гостомелі.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Bild.
"Роботи ведуться у секретному місці. Другий Ан-225 буде забезпечений як новими деталями, так і частинами літака, що постраждав", – розказав Гаврилов.
За його словами, друга "Мрія" готова уже на 30%.
Вартість будівництва оцінюється в 500 млн євро.
Зібрати гроші допоможе міжнародний аеропорт Лейпциг/Галле, де тимчасово базується авіакомпанія "Антонова" і куди часто літав Ан-225.
Для того щоб той парад відбувся треба будувати/закуповувати безпілотники...... чи (наприклад) закупити транспорт на передову - волонтери по копійках збирають.
У покидьків є "царь-колокол", "царь-пушка"
У дупоголових -"Велике будівництво" та найбільший в світі літак!
В Ірпіні (приклад) не можуть дах відновити, будинки будуть зруйновані взимку, українці збирають гроши на допомогу Армії, а дурні "аналоговнетний літак" відновлюють.
Навіщо, принаймні - навіщо зараз?!