9495 відвідувачів онлайн
16 234 251

"Антонов" оголосив про будівництво другого Ан-225 "Мрія": роботи ведуться в таємному місці, - ЗМІ

мрія

Генеральний директор ДП "Антонов" Євген Гаврилов заявив, що Україна почала будівництво другого літака Ан-225 "Мрія" замість того, що був знищений росіянами під час бойових дій у Гостомелі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Bild.

"Роботи ведуться у секретному місці. Другий Ан-225 буде забезпечений як новими деталями, так і частинами літака, що постраждав", – розказав Гаврилов.

За його словами, друга "Мрія" готова уже на 30%.

Вартість будівництва оцінюється в 500 млн євро.

Зібрати гроші допоможе міжнародний аеропорт Лейпциг/Галле, де тимчасово базується авіакомпанія "Антонова" і куди часто літав Ан-225.

Топ коментарі
+51
Може краще зараз Антонов зробив би за ці гроші 1000 важких безпілотників, аби розкуячити кацапські військові аеродроми, а потім вже "Мрію"?
показати весь коментар
07.11.2022 20:08 Відповісти
+46
Нафуя він зараз? Буде як з корветами...

Для того щоб той парад відбувся треба будувати/закуповувати безпілотники...... чи (наприклад) закупити транспорт на передову - волонтери по копійках збирають.
показати весь коментар
07.11.2022 20:07 Відповісти
+40
Літак був створений виключно для транспортування "Бурану". Проект загалом провальний.
У покидьків є "царь-колокол", "царь-пушка"
У дупоголових -"Велике будівництво" та найбільший в світі літак!
В Ірпіні (приклад) не можуть дах відновити, будинки будуть зруйновані взимку, українці збирають гроши на допомогу Армії, а дурні "аналоговнетний літак" відновлюють.
Навіщо, принаймні - навіщо зараз?!
показати весь коментар
07.11.2022 20:16 Відповісти

Завантаження...