9928 відвідувачів онлайн
6 275 69

Майже половину енергетичної системи виведено з ладу через ракетні удари РФ, - Шмигаль

енергетика,укренерго,обстріл

Внаслідок ракетних ударів Росії по критичній інфраструктурі майже половина енергосистеми України виведена з ладу.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"На жаль, Росія продовжує ракетні удари по цивільній критичній інфраструктурі України, воюючи проти цивільного населення та позбавляючи його під час зими світла, водопостачання, тепла та зв'язку. Тільки протягом 15 листопада росія випустила по українських містах близько 100 ракет. Майже половину нашої енергетичної системи виведено з ладу", - сказав глава уряду.

Він додав, що в цих умовах Україна потребує додаткової підтримки від європейських партнерів як у сфері енергетики, постачання додаткового обладнання, так і додаткових фінансових ресурсів для закупівлі додаткових обсягів газу і також для більшої підтримки енергетичного сектору.

Топ коментарі
+40
оскільки на асфальт в 2023 виділено 75 мільярдів гривень - пропоную обкласти асфальтом трансформатори. Може допоможе
показати весь коментар
18.11.2022 16:02 Відповісти
+32
"Зруйновано 25 % енергетичної системи"... "зруйновано 40%..." "зруйновано майже половину...". Для кого ви, б..дь, ці звіти повідомляєте? Для кацапів, щоб піднатиснули? Чи для нас? Так нам і так видно (точніше, не видно без світла). Може, замість всіх оціх балачок уже будете щось робити? Просіть, вимагайте ракети! Ні - просіть запчастини і робіть ракети самі! Ні, б..дь, просіть ракети у таких країн, як Іран (навіть у них, виявляється, є) і їм подібних. Дев'ять місяців війна - у нас ніх...я немає, тільки звіти про відсотки руйнувань!
показати весь коментар
18.11.2022 16:04 Відповісти
+27
Кто бы мог подумать что рашисты будут стрелять ракетами по Украине!?

Какая «неожиданность»...

Ты, дядя, думай что и как надо делать для Победы, а не известные цифры повторяй
показати весь коментар
18.11.2022 16:03 Відповісти

Завантаження...