9817 відвідувачів онлайн
7 908 42

У ДТЕК спростували заклик до виїзду українців за кордон: "У нас немає надзвичайної ситуації"

світло

ДТЕК спростувала заклик до українців щодо виїзду з країни заради економії електроенергії. Надзвичайної ситуації, яка б цього потребувала - немає.

Про це пише Цензор.НЕТ з посиланням на пресслужбу ДТЕК.

В інтерв'ю для британського видання ВВС генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко заявив: "У нас немає надзвичайної ситуації, за якої потрібно виїжджати".

Також він додав, що ДТЕК разом з Міністерством енергетики й іншими компаніями продовжують робити усе можливе, аби енергосистема України й надалі працювала стабільно.

Станом на сьогодні енергетична сфера нашої країни витримала вже 4 хвилі масованих ударів з боку Росії.

"ЗСУ, енергетики і кожен українець роблять диво, втримуючи енергосистему. І саме тому сьогодні нема нагальної потреби залишати Україну. Втримувати роботу енергосистеми вдається унікальними рішеннями і складною системою балансування, в тому числі за допомогою стабілізаційних відключень", - пише пресслужба.

Зазначимо, в інтерв'ю Тимченко заявив, що виїзд з України на декілька місяців міг би допомогти енергетичній системі країни та зменшити навантаження на неї.

Топ коментарі
+24
Похоже, что этот Тимченко не понимает, что можно говорить, а что нет.
Ляпнул в интервью, потом видимо от кого-то получил пошапке и включили заднюю в компании.
Лишнее подтверждение, какие идиоты у нас на руководящих постах.
Ахметов понабирал к себе эффективных менеджеров, которые совершенно не понимают, как живет обычный народ.
Мудаки.
показати весь коментар
19.11.2022 19:54 Відповісти
+22
Всё они понимают, но немножко крыша уехала от многолетней вседозволенности у этих ахметовских менеджеров и их иногда надо ставить на место. А в перспективе избавляться от этого монополиста
показати весь коментар
19.11.2022 20:02 Відповісти
+21
Тимченко мав на увазі зекодло, від'їзд якого, насправді, значно покращив би стан в енергетиці
показати весь коментар
19.11.2022 19:51 Відповісти

Завантаження...