6144 відвідувача онлайн
47 212 252

Все йде до електронних повісток у "Дії", - військком ТЦК Харківщини

телефон,зсу

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Об'єктив", про це повідомив військовий комісар Харківського обласного територіального центру комплектування полковник Володимир Арап.

"Електронний реєстр у нас до початку війни. Була створена програма "Оберіг", в яку вносяться всі військовозобов’язані, призовники. Електронна база всеукраїнська, в яку вносяться всі наші чоловіки від 18 до 60 років", - пояснив Арап.

Військком розповів, що ця робота призупинялася у низці регіонів, де велися активні бойові дії, але зараз відновилася.

"База набирається. У скорому майбутньому всі наші військовозобов’язані будуть в цьому реєстрі, його підв’яжуть до "Дії". Люди зможуть навіть отримувати повістки через "Дію", і виклики до РТЦК будуть здійснюватися вже в електронному вигляді. До цього все йде", - додав Арап.

Конкретніші строки таких нововведень він не назвав.

Нагадаємо, раніше очільник Мінцифри Михайло Федоров заявив, що міністерство не планує запроваджувати нові сервіси у "Дії", щоб відправляти повістки.

Топ коментарі
+74
показати весь коментар
13.03.2023 13:24 Відповісти
+61
А що є закон, що хтось зобов'язаний її встановлювати?
показати весь коментар
13.03.2023 13:27 Відповісти
+56
показати весь коментар
13.03.2023 13:27 Відповісти

Завантаження...