9798 відвідувачів онлайн

ЄС схвалить спільний план закупівлі боєприпасів для України вже наступного тижня, - Bloomberg

боєприпаси

Країни ЄС наступного тижня підпишуть спільний план закупівель боєприпасів для України.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише Bloomberg.

"Очікується, що ЄС підпише спільний план закупівлі боєприпасів для України вже наступного тижня", - зазначають джерела видання.

Водночас, за даними джерела, ЄС зайшов у глухий кут у питанні про те, як забезпечити Київ 155-мм снарядами, які йому необхідні цього року.

За підрахунками Естонії, 1 млн снарядів обійдеться в 4 млрд євро.

За даними Bloomberg, Україна використовує в середньому від 60 тисяч до 210 тисяч снарядів на місяць, водночас європейська оборонна промисловість має змогу виробляти лише 25 тисяч снарядів за цей період. Тим часом Росія випускала від 20 тисяч до 60 тисяч снарядів на день.

Джерело видання заявило, що країни ЄС ще не повідомили, скільки грошей вони готові виділити цього року на купівлю боєприпасів і як ці кошти будуть структуровані.

Деякі країни хотіли б бачити обов'язкове фінансування, пропорційне розміру економіки кожної держави, тоді як інші хочуть, щоб будь-які внески були добровільними.

"Нове фінансування - це здебільшого політичне рішення для держав-членів. Очікується, що це питання - поряд з узгодженням кількості снарядів, які поставлятимуться, - буде винесено на перший план під час зустрічі міністрів закордонних справ і оборони країн ЄС наступного тижня, перед самітом лідерів у Брюсселі, де ця тема також стоятиме на порядку денному", - додало видання.

Топ коментарі
+7
показати весь коментар
13.03.2023 17:42 Відповісти
+7
1 млн снарядов за 4 млрд евро? А сколько 1 томагавк стоит? Вряд ли выше 3 млн, скорее 1-2 млн за штуку. То есть можно взять свыше 1000 ракет, на оставшийся миллиард взять в аренду (не как помощь, а только на время войны) носители, в том числе и наземного базирования новые на колесах. И этими 1000 ракет нанести мощные удары по фабрикам, заводам, складам дальним, училищам военным, ремонтным базам. Ущерб врагу будет куда выше, чем от 1 млн снарядов по окопам по кацапскому мясу. Воздушного базирования ракеты можно прямо по Москве лупить, кацапы их сбить не в состоянии (они все там стелс), обычные тоже вряд ли, особенно с ложными целями если стрелять. На кой хер стрелять 210 тысяч снарядов в окопы? 1 ракета в склад с техникой и это десятки уничтоженных танков или гаубиц, или в общежитие у завода, где уничтожил всех рабочих и производство или ремонт встанет может быть навсегда.
показати весь коментар
13.03.2023 17:45 Відповісти
+6
Будувалися дороги у Львівський, Закарпатській, Івано-Франківській, Волинській, Хмельницький, Рівенський областях. Харе цю маячню ретранслювати.
PS Так, краще би замість доріг ракети робили, але забрехуватись, що нібито дороги у Львівській області не будувались - не варто.
показати весь коментар
13.03.2023 17:52 Відповісти

Завантаження...