9612 відвідувачів онлайн

55 українських військових завершили навчання на танках Leopard 2 в Іспанії

танк,leopard

13 березня в Іспанії завершилося чотиритижневе навчання групи українських військових на танках Leopard 2A4.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

Як йдеться у заяві Збройних сил Іспанії, загалом 40 членів екіпажу та 15 фахівців-механіків пройшли навчання на Leopard 2, які організували на військовій базі у Сарагосі.

Іспанський інструктор Контрерас у коментарі журналістам розповів, що тренування були дуже інтенсивними. За його словами, українці повернуться додому "з дуже прийнятними знаннями" про Leopard 2. "Хоч танки відрізнялися, багато систем збігаються, і це значно полегшило роботу. Завдяки цьому, а також мотивації, яку виявив особовий склад, та його бажанню вчитися, ми бачимо, що вони дуже добре підготовлені до відновлення бойових дій", - додав він.

Топ коментарі
+12
Чудні,та й годі! Там,де 55, там й 555 ! Здоров'я та наснаги нашим воїнам! Розуму та патріотизму не бажаю - все присутнє як аксіома!
показати весь коментар
13.03.2023 20:00 Відповісти
+7
показати весь коментар
13.03.2023 20:27 Відповісти
+7
12 екіпажів ! А ці хлопці зможуть навчить собі заміну А ще підготуються у поляків
показати весь коментар
13.03.2023 20:30 Відповісти

Завантаження...