6387 відвідувачів онлайн

У "Дії" повісток не буде, - Мінцифри

штраф,дія

Міністерство цифрової трансформації України не буде видавати повістки до військкоматів у додатку "Дія", заявив керівник із розвитку електронних послуг Мінцифри Мстислав Банік.

Про це повідомляє NV, інформує Цензор.НЕТ.

"У Дії повісток не буде. Щодо військового обліку — дані про військовозобов'язаних знаходяться у реєстрі Оберіг, який належить Міноборони. До Дії цей реєстр не має жодного відношення, тому що Дія — це не реєстр", - наголосив Банік.

Нагадаємо, військовий комісар Харківського обласного територіального центру комплектування полковник Володимир Арап розповів, що у найближчому майбутньому громадяни зможуть отримувати повістки в "Дії".

Топ коментарі
+19
Наверное орденоносцы кошевой с пердуновым, пардон, пукаловым, и снова пардон, пикаловым, попросили что бы не біло. Ну и наверное хряк Корявченко с подобными.
показати весь коментар
14.03.2023 11:41 Відповісти
+11
Особливо важлива така база для орди.
А знаючи злодійкуватість і жадібність наших чиновників - вона в кацапів опиниться через 5 хвилин після створення.
показати весь коментар
14.03.2023 12:02 Відповісти
+10
А він тут яким боком? Що керівник ЦК зельоних, Єрмак скаже, те і буде.
показати весь коментар
14.03.2023 11:43 Відповісти

Завантаження...