9495 відвідувачів онлайн
10 779 55

Росіяни втратили у Бахмуті понад 100 тис. військових, - Байден

бахмут,окупанти

Президент США Джо Байден розповів про втрати армії РФ у Бахмуті на Донеччині.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він заявив на пресконференції під час саміту G7.

"От наприклад, Бахмут. Є питання, чи його втрачено, чи ні. Правда в тому, що понад 100 тис. росіяни втратили в Бахмуті. Це компенсувати дуже важко. Тому чи є, чи немає військ (російських. - Ред.) у Бахмуті, це спустошене місто. Там небагато що залишилося", - сказав він.

За словами американського лідера, F-16 не допомогли б Україні у Бахмуті. Винищувачі також не братимуть участь в контрнаступі ЗСУ.

"Але вони будуть задіяні в тому випадку, якщо Україна досягне успіхів у короткостроковій перспективі", - додав він.

Топ коментарі
+9
Що зробити щоб було більше?Скільки вбив ти?
показати весь коментар
21.05.2023 15:13 Відповісти
+7
показати весь коментар
21.05.2023 15:24 Відповісти
+7
Представляю как рашисты будут визжать когда ихняя армия будет драпать из Бахмута. Положили 100тыщ человек за просто так. Да и рано или поздно со всей остальной Украины они будут драпать. Когда они поймут что они едут в Украину подыхать зазря
показати весь коментар
21.05.2023 15:26 Відповісти

Завантаження...