8600 відвідувачів онлайн
7 922 42

Ми всі будемо на війні, якщо РФ нападе на НАТО, - Байден

байден,джо

Президент США Джо Байден заявив, що його країна воюватиме проти Росії, якщо Кремль нападе на НАТО.

 Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на ЛІГА.net, про це він повідомив в інтерв'ю CNN.

За його словами, війна РФ проти України має закінчитися, щоб Альянс зміг розглянути прийняття України до своїх лав.

Він зазначив, що членство України в НАТО "передчасне", проте США та союзники продовжують забезпечувати Сили оборони озброєннями, щоб закінчити війну.

Байден заявив, що у НАТО немає одностайності щодо швидкого членства України у розпал війни.

"Наприклад, якщо ви це зробили, то ви знаєте - і я маю на увазі те, що я говорю - ми сповнені рішучості задіяти кожен дюйм території, яка є територією НАТО. Це зобов'язання, яке ми всі взяли на себе, незважаючи ні на що. Якщо йде війна, то ми всі на війні. Ми воюємо з Росією, якщо це так", - резюмував американський лідер.

Нагадаємо, у Білому домі зауважили, що Україні доведеться провести реформи, щоб відповідати стандартам НАТО для приєднання до Альянсу. 

Топ коментарі
+25
ДЖо чим вони будуть на вас нападать після України танками Т-55, і мьясом? Давайте скоріше Атакамс і касетні ********** сюди , вони вже вчора повинні тут бути.
показати весь коментар
08.07.2023 14:37 Відповісти
+21
Тогда пусть готовится. Потому что только Украинцы всегда говорили: "рф - это не страна и не государство, это сборище отбросов человеческой цивилизации и их надо утилизировать на свалке истории". А вы (мировые политики) - НАС НЕ СЛУШАЛИ.
А теперь придется замарать руки, и не по локти.
Выбор прост: либо ты участник трапезы, либо блюдо на ней.
показати весь коментар
08.07.2023 14:38 Відповісти
+16
Відкрию страшну таину для Баидена -- рашка не нападе на НАТО -- і на Украіну би не напала - якби ми були в НАТО .
показати весь коментар
08.07.2023 14:52 Відповісти

Завантаження...