9221 відвідувач онлайн
2 211 14

Пригожин про найманців ПВК "Вагнер": "Не плануємо здійснювати новий набір"

вагнер

Очільник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що вербування нових найманців припинено. Більша частина з них зараз перебуває у відпустці або "на навчаннях" в Білорусі.

Про це пише російська служба BBC, передає Цензор.НЕТ.

Свою заяву Пригожин поширив через телеграм-канал.

"Наразі час відкриття центрів із набору поки не визначено. Поки ми не відчуваємо дефіциту в особовому складі, ми не плануємо здійснювати новий набір", - зазначив ватажок терористів. 

Пригожин заявив, що компанія "Вагнер" продовжує роботу в Африці й в "підготовчих центрах" у Білорусі, і додав, що більша частина найманців компанії зараз перебуває у відпустці.

Російська BBC також повідомляє, що наприкінці червня, приблизно через тиждень після спроби збройного заколоту і через місяць після виведення з лінії фронту, ПВК "Вагнер" ще продовжувала вербувати найманців по всій Росії.

Топ коментарі
+2
Апущєний пітух щось там бурмоче, щось с себе воображає.
показати весь коментар
31.07.2023 10:00 Відповісти
+1
я кацапські Шоу принципово не дивлюсь з 90-х... заіпали
показати весь коментар
31.07.2023 10:26 Відповісти

Завантаження...