8026 відвідувачів онлайн
2 136 14

Пригожин про найманців ПВК "Вагнер": "Не плануємо здійснювати новий набір"

вагнер

Очільник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що вербування нових найманців припинено. Більша частина з них зараз перебуває у відпустці або "на навчаннях" в Білорусі.

Про це пише російська служба BBC, передає Цензор.НЕТ.

Свою заяву Пригожин поширив через телеграм-канал.

"Наразі час відкриття центрів із набору поки не визначено. Поки ми не відчуваємо дефіциту в особовому складі, ми не плануємо здійснювати новий набір", - зазначив ватажок терористів. 

Пригожин заявив, що компанія "Вагнер" продовжує роботу в Африці й в "підготовчих центрах" у Білорусі, і додав, що більша частина найманців компанії зараз перебуває у відпустці.

Російська BBC також повідомляє, що наприкінці червня, приблизно через тиждень після спроби збройного заколоту і через місяць після виведення з лінії фронту, ПВК "Вагнер" ще продовжувала вербувати найманців по всій Росії.

Топ коментарі
+2
Апущєний пітух щось там бурмоче, щось с себе воображає.
показати весь коментар
31.07.2023 10:00 Відповісти
+1
я кацапські Шоу принципово не дивлюсь з 90-х... заіпали
показати весь коментар
31.07.2023 10:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Апущєний пітух щось там бурмоче, щось с себе воображає.
показати весь коментар
31.07.2023 10:00 Відповісти
пирожин сказал - росия, а НЕ Украина бомбила бамбас
так и закончились борци за справедливость на бамбасе
показати весь коментар
31.07.2023 11:15 Відповісти
А як же "екскурсия в Жешув"? Картопляний бункерному ж обіцяв! Чи поляків злякалися?
показати весь коментар
31.07.2023 10:09 Відповісти
Просто зеки вже не планують самі піписувати собі смертний вирок. Тюремна пошта працює не гірше за інтернет і до кожної тюремної хати вже дойшло, що вагнер означає лише смерть на вибір - чи від ЗСУ чи від пригожинської кувалди. Тому навіть ті зеки, які на зоні піддаються найбільшим знущанням взе не підуть на смерть і навіть імбіцили ці урки з заспиртованими мізками вже дізналися про гори трупів, на які перетворює зеків пригожин
показати весь коментар
31.07.2023 10:09 Відповісти
Пистить як дихає!(, Цей цирк з "походомнамАцкву",ще аукнеться,
показати весь коментар
31.07.2023 10:09 Відповісти
Вербувальні центри після недоповстання пригожина не вербували найманців а збирали дані тих хто ненадійний для москалської влади і готовий до активності в будь-якій формі.
показати весь коментар
31.07.2023 10:10 Відповісти
Ага, стільки у них ''жмуриків'' , а нестачу сили не відчувають.
показати весь коментар
31.07.2023 10:18 Відповісти
знову Шоу "Вагнер і ко"? Йдіть *****!
показати весь коментар
31.07.2023 10:25 Відповісти
я кацапські Шоу принципово не дивлюсь з 90-х... заіпали
показати весь коментар
31.07.2023 10:26 Відповісти
в них завжди прихований егоїстичний мотив - ***** таке лайно дивитись, КВН, Задорнов, фільми, серіали, ***** - одне і те ж, наче *** в маслі намагаються засунути в ухо...
показати весь коментар
31.07.2023 10:30 Відповісти
значить планує.
показати весь коментар
31.07.2023 10:27 Відповісти
В Білорусі зеки не того сорту... Начитані...
показати весь коментар
31.07.2023 10:27 Відповісти
Компанія про яку )(уйло (він же путін) висловився як про "неіснуючу", при цьому сповістивши що Московія (т.з. "роССія") витрачала на неї величезні гроші, заявила не про те що вона перестає існувати, а лише про те що ПОКИ не потребує поповнення у кількості найманців. Це навіть було б кумедно якби не факти що ПВК "Вагнер" по лікті у крові. Тож вона була, є та буде терористичною бандою яка займається вбивствами та руйнуваннями в інтересах Кремля та його очільника!!!
показати весь коментар
31.07.2023 10:44 Відповісти
Для чого нам "новини з пригожина" ? Ніхто не зробить такого піару як наші журналісти. Таманська дивізія чи вагнерівці, яка різниця кого двохсотити ? Я у 90-ті читав, як готують елітних бійців в США. Наші добровольчі батальйони не наблизились до них навіть на пару кроків, але вже беруть на озброєння методу підготовки. А оці "ялітні вояки" хто ? З камери вийшов, показали як тримати автомат і вперед на амбразуру, а позаду "ще більш елітніший" (бо воював в Африці проти беззбройних африканців) тисне на курок, щоб підтримувати бойовий дух "яліти". Вчений не той, хто захистив дисертацію, а той, хто винайшов щось. Електрозварник не той, хто навчився тримати електрод, а той, хто талановито зварює деталі. вагнерівці - це ті, хто пройшов КУРС молодого бАйца і пройшов сафарі в Африці. Припиніть агітацію, журналісти. Кацапи не засуджують вбивць пригожина, а навпаки ХЄРОРІЗУЮТЬ їх завдяки нашим українським рекламам - новинам з фронту. Самі ріжемо гілку, на якій сидимо.
показати весь коментар
31.07.2023 11:16 Відповісти