Камишін про виробництво боєприпасів в Україні: "Збільшили вдесятеро, проте цього недостатньо для потреб армії"

З січня по липень цього року Україна вдесятеро збільшила темпи виробництво боєприпасів, проте цього не досить для забезпечення потреб ЗСУ. Наразі держава шукає міжнародних партнерів для посилення потужностей виробництва зброї.
Про це заявив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін в інтерв'ю італійському виданню "La Repubblica", передає Цензор.НЕТ.
За його словами, для великих міжнародних компаній відкриваються великі можливості виробляти й протестувати свій продукт в умовах реальної війни.
"Виробляти в Україні, тестувати продукцію в Україні, проводити дослідження та розробки в Україні, модернізувати продукт в Україні. Наприкінці війни вони матимуть найкращий продукт", – зазначив Камишін.
Оперативно як - "з січня"!
Просто метеори, ***!