8964 відвідувача онлайн
4 576 41

До кінця року 30% керівництва військкоматів становитимуть ветерани, - заступник міністра оборони Павлюк

павлюк,олександр

До кінця року 30% керівництва військкоматів становитимуть військовослужбовці, які мають бойовий досвід, але не можуть продовжувати службу через поранення.

Про це заявив заступник Міністра оборони України Олександр Павлюк в ефірі телемарафону, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна. 

"Дуже важливе питання та людський виклик: чому ТЦК (територіальні центри комплектування. - Ред.) очолюють люди, які не воювали, люди, які не мають досвіду. Тому над цим питанням ми також попрацювали та запропонували: до кінця року 30% керівного складу мають замінити людьми, які воювали", - розповів Павлюк.

Він уточнив, що йдеться про воїнів, які не можуть продовжувати службу через різні поранення. Але це не швидкий процес, оскільки ветерани повинні мати бажання працювати у ТЦК та пройти відповідну підготовку, набратися відповідного досвіду. І, як зазначив Павлюк, ці люди мають бути гідними посади у військкоматі.

Він додав, що така робота вже проводиться. Зокрема, роти охорони ТЦК від 50 до 70% замінені хлопцями, які воювали та мають поранення.

"Зараз ми дійшли етапу заміни керівного складу. Спробуємо. Головне - це не зірвати процес мобілізації, тому що це основне", - наголосив він.

Топ коментарі
+18
До кінця року - 30% (!!!)

показати весь коментар
31.07.2023 21:18 Відповісти
+17
Всі без винятку военкоми (100%) мають бути ветеранами цієї війни! Всі! Жодний паркетний ухилянт в офіцерській формі не повинен відсиджувати зад в тилу та ще й збагачуватись шкодячи Україні плодячи ухилянтів.
показати весь коментар
31.07.2023 21:26 Відповісти
+16
Ну то ще 70% можуть збагачуватися
показати весь коментар
31.07.2023 21:18 Відповісти

Завантаження...