10021 відвідувач онлайн
6 546 50

Перевірка воєнкомів: попередньо є ознаки незаконного збагачення 11 осіб, - Міноборони

павлюк

Перевірка територіальних центрів комплектування і соцпідтримки виявила ознаки незаконного збагачення 11 осіб.

Про це в ефірі телемарафону сказав заступник міністра оборони Олександр Павлюк, передає Цензор.НЕТ з посиланням на ЛігаБізнесІнформ.

Він зазначив, що минув вже місяць від початку роботи з перевірки по всій країні ТЦК і СП на предмет корупції. Одна зі складових даної перевірки – це робота правоохоронних органів, які безпосередньо займаються моніторингом способу життя співробітників колишніх військкоматів.

"Поки що можна зробити тільки попередні висновки. 11 людей мають певні ознаки щодо незаконного збагачення, але це попередньо. Із цим треба дуже обережно, тому що це все можна озвучувати після того, як буде детально проведена перевірка, і тоді вже буде видно – так чи ні", – сказав Павлюк.

Він наголосив, що наразі правоохоронці продовжують працювати, і остаточні результати прогнозуються через "місяць, два, а можливо три".

"Ми не можемо допустити порушення законодавства, не можемо безпідставно звинувачувати людей в тому, що вони не здійснювали", – сказав Павлюк.

Топ коментарі
+25
Ого! 11 воєнкомів. А решта, 125, кристально чисті. Бо правильно відрахували внески?
показати весь коментар
31.07.2023 21:13 Відповісти
+22
Перед цим перевірка показала,що одеський воєнком майже святий
показати весь коментар
31.07.2023 21:17 Відповісти
+19
11 осіб.це тільки один воєнкомат перевірили?
показати весь коментар
31.07.2023 21:18 Відповісти

Завантаження...