9928 відвідувачів онлайн

Колишній держсекретар США Помпео прибув до Києва та провів зустріч із керівником президентського офісу

Колишній державний секретар США Майк Помпео 2 лютого прибув до Києва та провів робочу зустріч із керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Єрмак повідомив у соцмережі Х.

Єрмак зазначив: "Провів зустріч із щирим другом України , колишнім державним секретарем США  та ексголовою ЦРУ Майком Помпео.

 Наголосив на необхідності дати чіткий сигнал РФ, що своєю агресією вона не може порушувати суверенітет незалежних держав і визначати долю інших вільних народів".

Помпео в Києві

Топ коментарі
+28
Та пишіть вже прямо: з керівником України.
показати весь коментар
02.02.2024 21:47 Відповісти
+26
коли вся ця зелена ***** закінчиться, то "офісу президента" вже не буде. Принципово. Прийдеться повернутись до Адміністрації Президента.
показати весь коментар
02.02.2024 21:49 Відповісти
+26
Як ця Єрмаковщина вже дістала. Хто воно таке, секретарка.
показати весь коментар
02.02.2024 21:53 Відповісти

Завантаження...