Колишній держсекретар США Помпео прибув до Києва та провів зустріч із керівником президентського офісу
Колишній державний секретар США Майк Помпео 2 лютого прибув до Києва та провів робочу зустріч із керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це Єрмак повідомив у соцмережі Х.
Єрмак зазначив: "Провів зустріч із щирим другом України , колишнім державним секретарем США та ексголовою ЦРУ Майком Помпео.
Наголосив на необхідності дати чіткий сигнал РФ, що своєю агресією вона не може порушувати суверенітет незалежних держав і визначати долю інших вільних народів".
Топ коментарі
+28 Pan Kotskyi
показати весь коментар
02.02.2024 21:47 Відповісти Посилання +26 Urs
показати весь коментар
02.02.2024 21:49 Відповісти Посилання +26 Ole Lahti
показати весь коментар
02.02.2024 21:53 Відповісти Посилання 