8371 відвідувач онлайн
2 223 22

Росія не повинна виграти війну, - прем’єр Швеції Андерссон

андерссон

Країни Заходу після окупації Росією Криму виступили на підтримку України, але сьогодні очевидно, що цього було недостатньо, заявила прем’єр-міністр Швеції Маґдалена Андерссон.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

"Після російського повномасштабного вторгнення в Україну два роки тому Швеція разом з ЄС, США та іншими партнерами підтримувала Україну економічно, у військовій та гуманітарній сферах. Ця підтримка має тривати, і ми маємо підвищити згуртованість у Європі, щоб протистояти Росії.

Так само як російська анексія Кримського півострова була лише одним кроком у реалізації владних амбіцій Путіна, ми знаємо, що Росія не зупиниться в Україні. Ми не дозволимо Путіну опустити нову залізну завісу в Європі, це має вирішальне значення для безпеки Швеції та шведських громадян. Росія не повинна виграти війну", – наголосила голова уряду Швеції.

Топ коментарі
+6
Може хватить вже цей сикливий популізм ганяти?Може пора казати,що росія повинна програти війну?Коли ж до вас дійде,що сикливість кремлівського педофіла тільки стимулює і наближає Європу до 3-ої Світової?
показати весь коментар
19.03.2024 23:27 Відповісти
+4
Не перемога України-це війна у всій Європі,і вже в цьому році гібридно ху@ло почне Європу шатати терактами.Раби в неділю присягу дали,схематозна,ФСБшна "опозиція",яку Європа люб'язно пригріла,забеспечила явку і картинку для телевізора, під посольствами-тепер готуйтесь до терактів.Ті ж самі лаптиногі,які стояли в чергах,вже скоро будуть організовувати підриви і працювати навідниками.
показати весь коментар
19.03.2024 23:58 Відповісти
+3
Жоден козел/коза не скаже, що Україна повинна перемогти, натомість така маячня, як: "Росія не повинна виграти війну"
показати весь коментар
20.03.2024 01:09 Відповісти

Завантаження...