Для Росії "СВО" вже стала війною. РФ не може допустити існування на своїх кордонах держави, яка хоче "відібрати у неї Крим", - Пєсков

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Интерфакс.
"Ми перебуваємо у стані війни. Так, це починалося як спеціальна військова операція, але тільки-но там утворилася ця компашка, коли колективний Захід став учасником цього на боці України, для нас це вже стало війною. Я у цьому переконаний. І кожен повинен це розуміти для своєї внутрішньої мобілізації", - сказав речник російського диктатора.
За словами Пєскова, Росія не може допустити існування на своїх кордонах держави, яка "має задокументований намір використовувати будь-які методи, щоб відібрати у неї Крим, не кажучи вже про територію нових регіонів".
Хоча тут все логічно, ще й тиждень не пройшов після "виборів" царя, а кацапів вже прогрівають, щоб були готові дохнути в Україні - "внутрішня мобілізація" і все таке...